ETENDUSED

EMTA ooperistuudio etendused Henry Purcelli barokkooper "Dido and Aeneas" 18. ja 19. novembril. Lavakunstikooli 28. lennu üliõpilaste rühmatöö esietendus 26. novembril.

Vaata lisaks

Meistrikursused

Tulemas: Revaz Kiknadze (Gruusia, kompositsioon), Fausto Sebastiani (Itaalia, kompositsioon), Selin Şekeranber (Türgi, klaveriduod), Piero Bonaguri (Itaalia, kitarr)

Vaata lähemalt

Teadusüritused

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli ingliskeelne konverents "Multimedia Composition: Fine Arts and New Technologies" 19.-20. oktoobril EMTAs

Vaata lisaks

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia on muusikale ja teatrile spetsialiseerunud avalik-õiguslik ülikool. Siin võib bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel õppida kõiki tähtsamaid muusika ja teatrikunstiga seotud erialasid - orelist ja klavessiinist jazz- ja pärimusmuusikani. Lauljate ja instrumentalistide kõrval koolitatakse heliloojaid, muusikateadlasi, muusikaõpetajaid ja helirežissööre. EMTA lavakunstikool valmistab ette tulevasi näitlejaid, lavastajaid ja dramaturge. Avatud on ka kultuurikorralduse magistriõppekava.

- Vaata lähemalt