ETENDUSED

EMTA ooperistuudio etendused Henry Purcelli barokkooper "Dido and Aeneas" 18. ja 19. novembril. Lavakunstikooli 28. lennu üliõpilaste rühmatöö esietendus 26. novembril.

Meistrikursused

Tulemas: Hui-Ying Liu-Tawaststjerna (meistrikursus pianistidele, Sibelius Akatemia, Soome), Sivan Silver ja Gil Garburg (klaveriduod Kunstuniversität Graz, Austria)

Vaata lähemalt

Teadusüritused

Teadusvaldkonna arendamiseks korraldame rahvusvahelisi ja kodumaiseid konverentse, uurimisseminare ja muid teadusüritusi.

Konkursid

Tulemas: Euroopa Liidu Noorteorkestri konkurss 11.11 (eelvoorud 7. - 8. 11); III Tallinna rahvusvaheline pianistide konkurss 13.-23. november

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia on muusikale ja teatrile spetsialiseerunud avalik-õiguslik ülikool. Siin võib bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel õppida kõiki tähtsamaid muusika ja teatrikunstiga seotud erialasid - orelist ja klavessiinist jazz- ja pärimusmuusikani. Lauljate ja instrumentalistide kõrval koolitatakse heliloojaid, muusikateadlasi, muusikaõpetajaid ja helirežissööre. EMTA lavakunstikool valmistab ette tulevasi näitlejaid, lavastajaid ja dramaturge. Avatud on ka kultuurikorralduse magistriõppekava.

- Vaata lähemalt