ETENDUSED

EMTA ooperistuudio etendused Henry Purcelli barokkooper "Dido and Aeneas" 18. ja 19. novembril. Lavakunstikooli 28. lennu üliõpilaste rühmatöö esietendus 26. novembril.

Vaata lisaks

Meistrikursused

Tulemas: Michael Heinemann (muusikateadus, Saksamaa) Bart van Rosmalen (improvisatsioon, Holland) Scott Miller (kompositsioon, USA) Gareth Lubbe (vioola, Saksamaa)


Vaata lähemalt

Teadusüritused

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli ingliskeelne konverents "Multimedia Composition: Fine Arts and New Technologies" 19.-20. oktoobril EMTAs

Vaata lisaks

Konkursid

Tulemas: ERSO Akadeemia konkurss 17.10, Gustav Mahler Noorteorkestri ettemängimine 1.11 ning Euroopa Liidu Noorteorkestri konkurss 11.11 (eelvoorud 7. - 8. 11)

Vaata lisaks

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia on muusikale ja teatrile spetsialiseerunud avalik-õiguslik ülikool. Siin võib bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel õppida kõiki tähtsamaid muusika ja teatrikunstiga seotud erialasid - orelist ja klavessiinist jazz- ja pärimusmuusikani. Lauljate ja instrumentalistide kõrval koolitatakse heliloojaid, muusikateadlasi, muusikaõpetajaid ja helirežissööre. EMTA lavakunstikool valmistab ette tulevasi näitlejaid, lavastajaid ja dramaturge. Avatud on ka kultuurikorralduse magistriõppekava.

- Vaata lähemalt