EMTA lavakunstikooli 28. lend uues lavastuses "NOДвенадцать"

  • -
  • 19.00
  • Teater NO99
EMTA lavakunstikooli 28. lend uues lavastuses

NOДвенадцать foto: Jekaterina Abramova

11. märtsil 2017 kell 19.00 esietendub Teatris NO99  lavastaja Sasha Pepelyayevi uus lavastus "NODvenatsat", mis on inspireeritud vene sümbolistliku luuletaja Aleksandr Bloki (1880-1921) luulekogust "Kaksteist". Rahvusvaheliselt tunnustatud lavastaja Sasha Pepelyayev on alates 2004. aastast toonud EMTA lavakunstikooliga välja mitmeid koostöölavastusi ning hiljuti teinud koostööd ka EMTA ooperistuudioga. Lavastuses "NODvenatsat" osalevad üliõpilased EMTA lavakunstikooli 28. lennust. Märtsis ja aprillis on Teatris NO99 kavas anda uuslavastusega 7 etendust, lähem info: http://no99.ee/kava
Lavakunstikooli 28. lennu tudengid õpivad kolmandat aastat kursuse juhendajate Anne Türnpu ja Mart Kolditsa käe all. 

Tekst: Aleksandr Blok

Tõlge: Johannes Semper

Lavastaja ja kunstnik: Sasha Pepelyayev

Kostüümid: Sergei Illarionov

Dramaturg: Laur Kaunissaare (Teater No99)

Laval EMTA lavakunstikooli 28. lennu üliõpilased: Johan Elm, Kirill Havanski, Ingmar Jõela, Laura Kukk, Ingrid Margus, Jane Napp, Jaanus Nuutre, Dovydas Pabarčius, Steffi Pähn, Teele Pärn, Sander Roosimägi, Ilo-Ann Saarepera, Johannes Richard Sepping, Nils Mattias Steinberg, Markus Truup, Joosep Uus.

Piletid hinnaga 19 eurot ja sooduspiletid (õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele) hinnaga 15 eurot on müügil teatri kodulehel  Teater NO99 piletimüügisüsteemis ja NO99 kassas.