EMTA lavakunstikooli 28. lennu üliõpilaste iseseisvalt ettevalmistatud lavastus "Maamõõtjad"

• Paide Kultuurikeskus

28. oktoobril 2017 kell 19.00 esietendub Paide Kultuurikeskuses EMTA lavakunstikooli 28. lennu üliõpilaste iseseisvalt valminud lavastus „Maamõõtjad” . „Maamõõtjad” on uurimuslik lavateos, mis keskendub inimeste liikumisele  läbi ajaloo ning selle lavastajaks on sama 28. lennu üliõpilane Jan Teevet.
Lavastus „Maamõõtjad” jõuab Paide Kultuurikeskuses publiku ette Paide linna ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koostööleppe raames. Järgmised etendused toimuvad Paide Kultuurikeskuses 29. oktoobril kell 16.00 ja 19.00 ning 3., 7. ja 9. novembril kell 19.00.
Heli- ja ruumikunstnike ning lavakunstikooli 28. lennu üliõpilaste koostöös valminud lavastuses „Maamõõtjad” küsitakse, mis paneb inimese liikuma ja kas paigale jäämine on üldse võimalik.

Lavastaja: EMTA lavakunstikooli 28. lennu lavastajaüliõpilane Jan Teevet
Laval: EMTA lavakunstikooli 28. lennu näitlejaüliõpilased Kirill Havanski ja Johannes Richard Sepping
Installatsioonid: Siim Elmers
Helimaastikud: Vootele Ruusmaa
Valgus- ja videomaastikud: Aleksander Sprohgis
Produtsent: Harri Ausmaa

Piletid hinnaga 8 eurot ning sooduspiletid hinnaga 6 eurot on müügil Piletimaailmas ning Paide Kultuurikeskuse kassas.