EMTA lavakunstikooli ja Von Krahli Teatri koostöölavastus "Kogudus"

• Von Krahli Teater

Reedel, 26. mail kell 19.00 esietendub Von Krahli Teatris EMTA lavakunstikooli 28. lennu üliõpilaste ja Von Krahli Teatri koostöölavastus „KOGUDUS”.
Improvisatsiooniline lavastus sündis prooviprotsessi käigus lavastaja Mart Kangro ja üliõpilaste ühisloominguna.

Lavastuse valmimist on toetanud Euroopa Liit Euroopa Regionaalarengu Fondi kaudu (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia projekt EMTASTRA).

Displaying EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne-260x150 logod valgel taustal.jpg

„Tihtilugu osutub enamik reisile kaasa võetud asjadest kasutuks. Mis nendega ette võtta? Kas visata minema, et koorem oleks kergem või tassida ikka ühes tühja? Loobuda neist on igaljuhul raske.“

Mart Kangro ja lavakunstikooli 28. lennu üliõpilaste ühistöö „Kogudus” on mõnekümne inimese kokkusaamine suletud ruumis, mis on intiimne ja petlik, lihtlabane ja harras. Teeme katse vaadata sinna, kuhu keegi ei näe - tulevikku.
“Kogudus” laotab põrandale pagasi, mille oleme ühiselt valmis pannud astumaks homsesse päeva. „Mis on need tänased mõtted, mille võtan teele kaasa, lootusega, et kõik tarvilik on kaasas? Et iial ei tuleks küsida, kes küll pakkis minu kohvri.„

Lavastaja: MART KANGRO
Heli- ja valguskunstnik: KALLE TIKAS
Tehnilised lahendused: RINALD KODASMA
Valgus- ja videotehnik: MIKK-MAIT KIVI
Rekvisiitor: KRISTIINA PRAKS

Laval: EMTA lavakunstikooli 28. lennu üliõpilased JOHAN ELM, INGMAR JÕELA, KIRILL HAVANSKI, LAURA KUKK, INGRID MARGUS, JANE NAPP, JAANUS NUUTRE, DOVYDAS PABARCIUS, STEFFI PÄHN, TEELE PÄRN, PRIIT PÕLDMA, SANDER ROOSIMÄGI, ILO-ANN SAAREPERA, JOHANNES RICHARD SEPPING, NILS MATTIAS STEINBERG, URSEL TILK, MARKUS TRUUP, JOOSEP UUS.

Esietendus 26.05.2017 kell 19.00 Von Krahli Teatris. Järgmised etendused: 29. ja 30.mail kell 19.00 Von Krahli Teatris ning 7., 8. ja 9. juunil 2017 kell 19.00 Von Krahli Teatris.

Piletid hinnaga 19 € ja sooduspiletid 14 € müügil Von Krahli Teatri kodulehel ja kassas.