Kitarriõhtu: Agni-Sandia Hallik ja Ville Mustonen

16.03 kl 17 / Adamson-Ericu muuseum

Kitarriõhtu

Esinevad Agni-Sandia Hallik ja Ville Mustonen

Kord kuus neljapäeviti toimuvad Adamson-Ericu muuseumis kitarriõhtud, kus esinevad kitarriüliõpilased Heiki Mätliku kitarriklassist. Meeldiva atmosfääri ja hea akustikaga muuseumisaalis kõlab noorte kitarrisolistide ja tulevaste kitarriõpetajate esituses möödunud sajandite kitarriklassika ja ka uuemat kitarrimuusikat. Igal kontserdil esitatakse ka kammermuusikat kitarriga.

Agni-Sandia Hallik alustas muusikaõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis klaveriga ja lõpetas TMKK kitarriga. Praegu jätkab Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias H. Mätliku kitarriklassis kuid ta on end täiendanud ka Rooma Konservatooriumis prof Simonetta Camilletti käe all. Agni on esinenud paljudel kontsertidel nii Eestis kui Itaalias, millest võiks esile tuua esinemised solistina Tallinna Kammerorkestri ees ning kammermuusiku ja solistina Milanos, EXPO-l.

agni-hallik-1

Ville Mustonen alustas kitarriõpinguid 10 aastaselt. 2009. aastal lõpetas ta Joensuu konservatooriumi Juha Mitjose kitarriklassis. Seejärel kätkas ta kitarriõpetaja kutseõpinguid Karelia-ametikõrgkoolis, mille lõpetas 2013. aastal. Tema õpetajateks olid Soome kuulsad kitarripedagoogid Janne Malinen ja Timo Korhonen. Ville Mustonen on ise õpetanud kitarriõpilasi Pakila muuusikakoolis ja Joensuun konservatooriumis. Möödunud aastast õpib ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppes Heiki Mätliku kitarriklassis.

ville-mustonen

Kavas erinevate ajastute kitarrimuusika.

Sissepääs muuseumipiletiga:

Täispilet 5 € | Sooduspilet 4 € | Perepilet* 10 €

*kuni kaks täiskasvanut koos alaealiste lastega