Meistrikursus viiuldajaile: Michael Gaisler

• 10:00 - 14:00
Meistrikursus viiuldajaile: Michael Gaisler

30.-31. märts kell 10.00-14.00 A-308
MICHAEL GAISLER (The Jerusalem Academy of Music and Dance, Israel)

Michael Gaisler on õppinud Moskva Konservatooriumis prof. M. Garlitski juures ning töötanud sünnilinnas Kišinjovis ooperi sümfooniaorkestri kontsertmeistri ja muusikakoolis viiulipedagoogina. Pärast emigreerumist Iisraeli oli tegev Tel Avivi Konservatooriumi õppejõuna, kuid 2005. aastast alates õpetab dotsendina viiulit, vioolat ja kammermuusikat Jeruusalemma Muusika- ja Tantsuakadeemias. Paljud tema õpilased on mainekate rahvusvaheliste konkursside võitjad jätkates karjääri solistide, orkestrantide ja pedagoogidena üle kogu maailma.
M. Gaisler on andnud meistrikursusi pea kõikjal Iisraelis, aga ka Ameerika Ühendriikides, Saksamaal, Taanis, Hispaanias, Venemaal, Rumeenias ning korduvalt ka Eesti Muusika- ja Teatraiakdeemias.

el_regionaalarengu_fond