"Siis kui väikesed lapsed kõik magavad juba"

• 20:45 - 24:00
  • Teater NO99 kammersaal

EMTA lavakunstikooli füüsilise teatri magistriõppe eksperimentaalne koostööprojekt Teatriga NO99: Siis kui väikesed lapsed kõik magavad juba

EMTA lavakunstikooli füüsilise teatri magistrikursus toob 7. septembril Teatris NO99 esmaskordselt publiku ette teatrieksperimendi "Siis kui väikesed lapsed kõik magavad juba". Magistrikursuse juhendaja on Jüri Nael.
Publikut oodatakse vabatahtlikult osalema eksperimendis, mis keskendub ekstreemsetele teemadele. Alla 14-aastastele mittesoovitatav. Etendus sisaldab häirivaid stseene.
Laval EMTA lavakunstikooli füüsilise teatri magistrandid Raho Aadla, Kersti Heinloo, Mait Joorits, Martin Mill, Tanel Saar, Agur Seim ja Jaanika Tammaru.
Juhendajad : Jüri Nael, Giovanni Longhin (Itaalia) ja Giacomo Veronesi (Saksamaa)

Järgmised etendused 11.09.2017 kell 20.45 ja 12.09.2017 kell 20.45 Teater NO99 kammersaalis.

Piletid 10  € ja sooduspiletid 7 € müügil http://no99.ee/piletid ja Teater NO99 kassas.

Lavastuse valmimist on toetanud Euroopa Liit Euroopa Regionaalarengu Fondi kaudu (Eesti
Muusika- ja Teatriakadeemia projekt EMTASTRA).