Tudengiteisipäev. Anete Ainsaar, Tiina Mäe, Johanna Randvere ja Piibe Maria Talen

• Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kammersaal

6.02 kell 18 / EMTA kammersaal
Tudengiteisipäev
Anete Ainsaar (barokkviiul)
Tiina Mäe (barokkviiul)
Johanna Randvere (barokktšello)
Piibe Maria Talen (klavessiin)

Kavas Bach, Vivaldi, Couperin, Jacquet de La Guerre

2018. aasta esimesel Tudengiteisipäeval astub üles EMTA üliõpilaste barokkansambel, kuhu kuuluvad viiuldajad Anete Ainsaar ja Tiina Mäe, tšellist Johanna Randvere ja klavessiinimängija Piibe Maria Talen. Muusikute enda sõnul saab sellest kontserdist hoo sisse üks verivärske barokkansambel, mis soovib ka edaspidi vanamuusikaga pühendunult tegeleda. Kava on kokku pandud barokiaja eri stiilide säravate esindajate loomingust. Ettekandele tulevad nii suurmeistrite Bachi, Vivaldi ja Couperini kui ka väheste tolle ajastu naisheliloojate hulka kuuluva Élisabeth Jacquet de La Guerre'i kammermuusikateosed.

Sissepääs tasuta

***

Juba poolteist aastat on EMTA kontserdi- ja etenduskeskus korraldanud Tudengiteisipäevasid. Need on kontserdid, kus astuvad üles meie erinevate osakondade üliõpilased: nii viiuldajad kui fagotimängijad, nii lauljad kui löökpillimängijad, nii värsked rebased kui peatsed koolilõpetajad. Kontserdikavad on vähemalt sama kirevad kui esinejate nimekiri - sealt leiab nii varajase muusika teoseid kui ka värsket uudisloomingut, nii soolonumbreid kui ansambliteoseid.