JÄÄB ÄRA! Tudengiteisipäev: avatud salvestus

25.04 kell 19 / Kammersaal
Tudengiteisipäev
Avatud salvestus

NB! VABANDAME EBAMUGAVUSTE PÄRAST, KONTSERT JÄÄB ÄRA!

Balti Filmi- ja Meediakooli tudengid, Tallinna Ülikooli sümfooniaorkester, dirigent Martin Sildos ja EMTA kompositsiooniosakonna helirežii tudengid
Orkestrimuusika salvestamine Balti Filmi- ja Meediakooli lõpetajate töödele
Teisiti Tudengiteisipäev! Sel korral ühendavad jõud Balti Filmi- ja Meediakooli tudengid, Tallinna Ülikooli sümfooniaorkester ja EMTA kompositsiooniosakond. Küsite, miks? Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia näitab sel korral hoopiski teist külge, sest üles rivistavad end helirežii tudengid, et salvestada Balti Filmi- ja Meediakooli lõpetajate tööde orkestrimuusika Tallinna Ülikooli sümfooniaorkestri esituses, dirigent Martin Sildos. Kell 19 avame uksed ka teile, et anda võimalus sellest olulisest kulissidetagusest protsessist osa saada. Mine tea, ehk kunagi saab tulemust ka tele- või kinoekraanidelt imetleda!

Tasuta