Tudengiteisipäev. Ksenia Kuchukova ja Mari Visnapuu

Tudengiteisipäev. Ksenia Kuchukova ja Mari Visnapuu

20.02 kell 18 / EMTA kammersaal
Tudengiteisipäev
Ksenia Kuchukova (sopran), Mari Visnapuu (klaver)
Kavas Debussy, Szymanowski, Larsen

Esinejad ütlevad kontserdi kohta järgmist: "Kontserdi temaatika on hõrk - Baudelaire'i poeesia, Prinsessid ja Kuningannad. Debussy, Szymanowsky ja Larseni vokaaltsüklid on muusikaliselt väga rikkad ja nüansirohked ning nii lauljale kui pianistile äärmiselt nõudlikud. Eesti mõistes on tegemist väga harvaesitatavate teostega."

Sissepääs tasuta

***

Juba poolteist aastat on EMTA kontserdi- ja etenduskeskus korraldanud Tudengiteisipäevasid. Need on kontserdid, kus astuvad üles meie erinevate osakondade üliõpilased: nii viiuldajad kui fagotimängijad, nii lauljad kui löökpillimängijad, nii värsked rebased kui peatsed koolilõpetajad. Kontserdikavad on vähemalt sama kirevad kui esinejate nimekiri - sealt leiab nii varajase muusika teoseid kui ka värsket uudisloomingut, nii soolonumbreid kui ansambliteoseid.