Tudengiteisipäev. Liliane Reiljan

I Allegro con brio
II Largo e sostenuto
III Finale: Presto ma non troppo

Ludwig van Beethoven (1770–1827)
Sonaat nr 26 Es-duur op. 81a „Les Adieux“ („Hüvastijätt“)
I Das Lebewohl: Adagio – Allegro
II Abwesenheit: Andante espressivo
III Das Wiedersehen: Vivacissimamente

Frédéric Chopin (1810–1849)
– „Etüüdid“ op. 25
nr 1 As-duur
nr 2 f-moll
nr 7 cis-moll
nr 12 c-moll

– Fantaasia f-moll op. 49

Liliane Reiljan alustas klaveriõpinguid 2004. aastal Kehtna Kunstide Koolis Hele Saarse klassis. Tema haridustee jätkus Tallinna Muusikakeskkoolis Kersti Sumera ja professor Ivari Ilja käe all, mille lõpetas 2015. aastal. Praegu õpib Liliane Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Irina Zahharenkova ja professor Ivari Ilja klaveriklassis. Käesoleval õppeaastal viibib ta vahetusüliõpilasena Helsingis Sibeliuse Akadeemias, kus tema õpetajateks on Hui-Ying Liu-Tawaststjerna ja Irina Zahharenkova. Liliane on täiendanud end Hyung-ki Joo, Jens Harald Bratlie, Geoffrey Burlesoni, Michael Lippi, Paolo Pacheco, Jacob Katsnelsoni, Peep Lassmanni, Marko Martini jt meistriklassides. Ta on osalenud ka vabariiklikel ja rahvusvahelistel konkurssidel ning esinenud koos Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkestriga.

Sissepääs tasuta