Tudengiteisipäev. Märt Metsla, Jaan Mesi ja Mihkel Kallip

Trompetimängijad Märt Metsla, Jaan Mesi ja Mihkel Kallip
Klaveril Meeli Ots
Kavas Haydn, Bozza, Peskin, Arban, Telemann, Tomasi jt

Märt Metsla, Jaan Mesi ja Mihkel Kallip ei ole trompetimuusika fännidele kindlasti tundmatud nimed. Vastupidi, need noormehed on endale juba nime teinud ka sellest ringist väljaspool - kes konkurssidel tublilt esinedes, kes vaseansamblit vedades, kes klassikalise muusika tähistaevas särades... Härrade trompetistide ampluaa on igatahes lai! Ja kindel on see, et 13. veebruari õhtul ootab meid taas kord ees üks vägev vaskne tulevärk.

Sissepääs tasuta

***

Juba poolteist aastat on EMTA kontserdi- ja etenduskeskus korraldanud Tudengiteisipäevasid. Need on kontserdid, kus astuvad üles meie erinevate osakondade üliõpilased: nii viiuldajad kui fagotimängijad, nii lauljad kui löökpillimängijad, nii värsked rebased kui peatsed koolilõpetajad. Kontserdikavad on vähemalt sama kirevad kui esinejate nimekiri - sealt leiab nii varajase muusika teoseid kui ka värsket uudisloomingut, nii soolonumbreid kui ansambliteoseid.