Tuntud viiulikoolide “Fiedel-Max” autori Andrea Holzer-Rhombergi (Austria) keelpillipedagoogika seminar ja meistriklass EMTAs

• Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kammersaal
Tuntud viiulikoolide  “Fiedel-Max” autori Andrea Holzer-Rhombergi (Austria) keelpillipedagoogika seminar ja meistriklass EMTAs

Laupäeval 30. septembril 2017 EMTA kammersaalis algusega kell 10.30 toimub Andrea Holzer-Rhombergi (Austria) keelpillipedagoogika seminar ja meistriklass.

Laialdaselt tuntud viiulipedagoog ning armastatud “Fiedel-Max” viiulikoolide autor Andrea Holzer-Rhomberg on õppinud Salzburgi Mozarteumis ning Viini Kunstide Ülikoolis. Alates 1988. aastast tegutseb ta viiuli- ja vioolaõpetajana Feldkirchi muusikakoolis ning on tunnustatud koolitaja  – tema väljaantud noodid ning seminarid keelpilliõpetuse alal on väga populaarsed ja hinnatud üle maailma.

Seminar toimub EMTA Interpretatsioonipedagoogika instituudi ja Eesti Keelpilliõpetajate Ühingu koostöös