ETENDUSED

EMTA ooperistuudio ja lavakunstikooli etendused.

Meistrikursused

Tulemas: Christoph Baumann (improvisatsioon, Šveits), Stanislav Pronin (viiul, Taani/Venemaa), Marina Chiche (viiul, Saksamaa/Prantsusmaa)

Vaata lähemalt

Teadusüritused

Teadusvaldkonna arendamiseks korraldame rahvusvahelisi ja kodumaiseid konverentse, uurimisseminare ja muid teadusüritusi.

Konkursid

Tulemas: EMTA I audiovisuaalse heliloomingu konkurss õpilastele vanuses 15-19 10. märts 2017.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia on muusikale ja teatrile spetsialiseerunud avalik-õiguslik ülikool. Siin võib bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel õppida kõiki tähtsamaid muusika ja teatrikunstiga seotud erialasid - orelist ja klavessiinist jazz- ja pärimusmuusikani. Lauljate ja instrumentalistide kõrval koolitatakse heliloojaid, muusikateadlasi, muusikaõpetajaid ja helirežissööre. EMTA lavakunstikool valmistab ette tulevasi näitlejaid, lavastajaid ja dramaturge. Avatud on ka kultuurikorralduse magistriõppekava.

- Vaata lähemalt