ETENDUSED

EMTA ooperistuudio ja lavakunstikooli etendused.

Meistrikursused

Tulemas: Michael Gaisler (viiul, Iisrael), Minna Kangas (barokkorkester, Soome), Rosa Fain (viiul, Saksamaa), Teimuraz Gugushvili (laul, Gruusia)

Vaata lähemalt

Teadusüritused

Teadusvaldkonna arendamiseks korraldame rahvusvahelisi ja kodumaiseid konverentse, uurimisseminare ja muid teadusüritusi.

Konkursid

Tulemas: EMTA I audiovisuaalse heliloomingu konkurss õpilastele vanuses 15-19 10. märts 2017.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia on muusikale ja teatrile spetsialiseerunud avalik-õiguslik ülikool. Siin võib bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel õppida kõiki tähtsamaid muusika ja teatrikunstiga seotud erialasid - orelist ja klavessiinist jazz- ja pärimusmuusikani. Lauljate ja instrumentalistide kõrval koolitatakse heliloojaid, muusikateadlasi, muusikaõpetajaid ja helirežissööre. EMTA lavakunstikool valmistab ette tulevasi näitlejaid, lavastajaid ja dramaturge. Avatud on ka kultuurikorralduse magistriõppekava.

- Vaata lähemalt