Inimesed

Rektor
prof Peep Lassmann tel 6675 701 faks 6675 800 peep@ema.edu.ee
Õppe- ja teadusprorektor
prof Margus Pärtlas tel 6675 702 faks 6675 800 margus@ema.edu.ee
Arendusprorektor
dots Henry-David Varema                                                                                                                      henry-david@ema.edu.ee
Haldusdirektor
Ott Maaten tel 6675 704 faks 6675 800 ott@ema.edu.ee
EMTA nõukogu sekretär
Katrin Puur tel 6675 700 faks 6675 800 ema@ema.edu.ee
Akadeemilised üksused
Klaveriosakond
juhataja dots Mati Mikalai tel 6675 732 mati.mikalai@gmail.com
õppekorralduse
spetsialist Lilian Rajavee-Salundo
tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee
Keelpilliosakond
juhataja dots Arvo Leibur tel 6675 730 arvoleibur@gmail.com
õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo
tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee
Puhkpilliosakond
juhataja dots Toomas Vavilov tel 6675 744 toomasvavilov@gmail.com
õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo
tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee
Lauluosakond
juhataja dots Nadežda Kurem tel 6675 731 nadia@ema.edu.ee
õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo
tel 6675 708
lilian@ema.edu.ee
Dirigeerimisosakond
juhataja prof Tõnu Kaljuste tel 6675 736 lainelox@gmail.com
õppekorralduse spetsialist
Lilja Brunfeld
tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee
Jazzmuusika osakond    
juhataja prof Jaak Sooäär jaaksooaar@gmail.com
pärimusmuusika
eriala koordinaator Tarmo Kivisilla
tel 51 88 280 tarmokivisilla@gmail.com
õppekorralduse spetsialist
Lilja Brunfeld
tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee
Kompositsiooniosakond    
juhataja prof Toivo Tulev tel 6675 736 toivotulev@gmail.com
elektronmuusika stuudio juhataja
dots Margo Kõlar
tel 6675 764 margo@ema.edu.ee
õppekorralduse spetsialist
Leelo Kadarpik
tel 6675 713 leelo@ema.edu.ee
Muusikateaduse osakond    
juhataja prof Toomas Siitan tel 6675 719 toomas.siitan@gmail.com
õppekorralduse spetsialist
Leelo Kadarpik
tel 6675 713 leelo@ema.edu.ee
Interpretatsioonipedagoogika instituut    
juhataja dots Lembit Orgse tel 6675 734 lembit@ema.edu.ee
õppekorralduse spetsialist
Lilja Brunfeld
tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee
Muusikapedagoogika instituut    
juhataja  dots Kristi Kiilu tel 6675 729 kristikiilu@ema.edu.ee
õppekorralduse spetsialist
Lilja Brunfeld
tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee
Lavakunstikool    
juhataja dots Peeter Raudsepp tel 6272 861 peeter@lavakas.ee
juhataja abi Liina Jääts tel 6272 862 liinuska@lavakas.ee
Instrumentaalkammermuusika keskus    
juhataja prof Marje Lohuaru marje@ema.edu.ee
õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo
tel 6675 708
lilian@ema.edu.ee
Vokaalkammermuusika ja saateklassi keskus    
juhataja prof Helin Kapten helinkapten@hotmail.com
õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo
tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee
Varajase muusika keskus
juhataja prof Imbi Tarum imbitarum@gmail.com
õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo
tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee
Nüüdismuusika ja
improvisatsiooni keskus
juhataja dots Taavi Kerikmäe taavikerikmae@hotmail.com
õppekorralduse spetsialist
Lilja Brunfeld
tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee
Kultuurikorralduse
ja humanitaarainete keskus
juhataja dots Marko Lõhmus marko@ema.edu.ee
koordinaator
Anna Ranczakowska-Ljutjuk
tel 6675 738 anna@ema.edu.ee
õppekorralduse spetsialist
Lilja Brunfeld
tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee
Doktoriõppe keskus
juhataja prof Kristel Pappel kristel.pappel@gmail.com
doktorinõukogu sekretär Margit Võsa tel 6675 709 margit@ema.edu.ee
Tugiüksused
Personalijuht
Sirje Tuulberg tel 6675 705 sirje@ema.edu.ee
Dokumendihaldur
Merit Lassmann tel 6675 757 merit@ema.edu.ee
Õppeosakond
juhataja Jane Kreek tel 6675 711 faks 6675 800 janekreek@ema.edu.ee
õppeosakonna spetsialistid:
Leelo Kadarpik tel 6675 713 leelo@ema.edu.ee
Margit Võsa tel 6675 709 margit@ema.edu.ee
akadeemiliste osakondade õppekorralduse spetsialistid:
Lilja Brunfeld tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee
Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee
Välisüliõpilaste nõustaja
Marina Birova tel 6675 722 marina@ema.edu.ee
EMTA Tartu filiaal
juhataja Kadri Leivategija tel 7375 884 faks 7423 611 kadri@tmk.ee
õppekorralduse spetsialist Maire Saar tel 7423 705 maire@tmk.ee
aadress: Lossi 15, Tartu 51003
Täienduskoolituskeskus
juhataja dots Ene Kangron tel 6675 761 ene@ema.edu.ee
sekretär Merit Lassmann tel 6675 757  tkk@ema.edu.ee
Raamatukogu
juhataja Ilvi Rauna tel 6675 750  ilvi@ema.edu.ee
laenutus tel 6675 751 rmtk@ema.edu.ee
Kontserdi- ja Etenduskeskus
produtsent Marili Jõgi tel 6675 758 marili@ema.edu.ee
produtsent-toimetaja Laura Vaikma tel 6675 758 laura@ema.edu.ee
produtsent (etendused) Mari Kolle-Laur mari@ema.edu.ee
toimetaja Brigitta Davidjants
toimetaja Saale Fischer  saale@ema.edu.ee
EMTA sümfooniaorkester
sümfooniaorkestri juht Rain Vilu tel 6675 723 rain@ema.edu.ee
Välis- ja avalike suhete osakond
välissuhete koordinaator
Hanneleen Pihlak tel 6675 779 faks 6675 800 hanneleen@ema.edu.ee
välissuhete spetsialistid:
Pilleriin Meidla tel 6675 760 faks 6675 800 pilleriin@ema.edu.ee
Kai Kiiv tel 6675 721 faks 6675 800  kai@ema.edu.ee
avalike suhete juht
Kristel Üksvärav  tel 5156329  press@ema.edu.ee
IT peaspetsialist
Innar Järva tel 6675 714 innar@ema.edu.ee
IT abispetsialist, lavameister
Peeter Veltmann tel 6675 714 pets@ema.edu.ee
Veebi- ja videospetsialist
Marek Vilba tel 6675 725 marek@ema.edu.ee
Pilliladu
juhataja Madis Velström tel 56264084
Klaveriremonditöökoda
juhataja Mait Meibaum tel 52 07 303 mait.meibaum@gmail.com
klaveriremondimeister
Anti Rallmann tel 56 617 736
Andres Leesik  andresleesik@gmail.com
Haldusüksused
Raamatupidamine
pearaamatupidaja Ene Tõnissoo tel 6675 775 rmtp@ema.edu.ee
raamatupidajad:
Aino Rohtlaan tel 6675 776 aino@ema.edu.ee
Aili Viitak tel 6675 778 aili@ema.edu.ee
ökonomist Marika Liinsoo tel 6675 777 marika@ema.edu.ee
Haldusdirektori abi
Tiiu Paloviir tel 6675 780 paloviir@ema.edu.ee
Peaadministraator
Silvia Neeme tel 6675 767 silvia@ema.edu.ee
Hooldustehnik
Karl Lääne tel 6675 781 karl@ema.edu.ee
Helikabineti tehnik-insener
Helgur Järva tel 6675 765 helgur@ema.edu.ee
Elektrik
Aivar Matt tel 6675 765
Söökla (Baltic Restaurants Estonia AS)
juhataja tel 6675 785 emta@daily.ee
Organisatsioonid
Ametiühing
Olga Tungal tel 6675 770 olga@ema.edu.ee
Üliõpilasesindus
Kristiina Rebane tel 6675 745 yesindus@ema.edu.ee
Ühiselamu
OÜ Muusa Majutus tel 59 181 442 www.yhikas.ee
aadress: Kuhlbarsi 1, Tallinn, 10128 (asukohakaart)