Kontaktid

Tatari 13                                                                                                                      Tel: 6675 700
Tallinn 10116                                                                                                            Faks: 6675 800
E-mail: ema@ema.edu.ee                                                                        Administraator: 6675 766

Akadeemiline personal (palun klõpsake siia)

 

Struktuuriüksuste kontaktid

Rektor Telefon E-post Ruum
prof Ivari Ilja tel 6675 701 ivari@ema.edu.ee A207
Õppe- ja teadusprorektor
prof Margus Pärtlas tel 6675 702 margus@ema.edu.ee A211
Loometegevuse ja välissuhete prorektor
prof Henry-David Varema tel 6675 703 henry-david@ema.edu.ee A213
Haldusdirektor
Ott Maaten tel 6675 704 ott@ema.edu.ee A215
EMTA nõukogu sekretär
Aleksandra Dolgopolova tel 6675 808 aleksandra@ema.edu.ee  A214

Akadeemilised üksused

Klaveriosakond
juhataja dots Mati Mikalai tel 6675 732 mati.mikalai@gmail.com B220
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo
Keelpilliosakond
juhataja dots Arvo Leibur tel 6675 730 arvoleibur@gmail.com B218
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo
Puhkpilliosakond
juhataja prof Peeter Sarapuu tel 6675 744 sarapuu@colleduc.ee B226
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo
Lauluosakond
juhataja prof Nadežda Kurem tel 6675 731 nadia@ema.edu.ee B220
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo
Dirigeerimisosakond
juhataja prof Tõnu Kaljuste tel 6675 736 lainelox@gmail.com B224
õppekorralduse spetsialist tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee A203
Lilja Brunfeld
Jazzmuusika osakond
juhataja prof Jaak Sooäär jaaksooaar@gmail.com B222
pärimusmuusika tel 51 88 280 tarmokivisilla@gmail.com
eriala koordinaator Tarmo Kivisilla
õppekorralduse spetsialist tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee A203
Lilja Brunfeld
Kompositsiooniosakond
juhataja prof Toivo Tulev tel 6675 736 toivotulev@gmail.com B224
elektronmuusika stuudio juhataja tel 6675 764 margo@ema.edu.ee B224
dots Margo Kõlar
õppekorralduse spetsialist tel 6675 713 leelo@ema.edu.ee A203
Leelo Kadarpik
Muusikateaduse osakond
juhataja prof Toomas Siitan tel 6675 719 toomas.siitan@gmail.com C206
õppekorralduse spetsialist tel 6675 713 leelo@ema.edu.ee A203
Leelo Kadarpik
Interpretatsioonipedagoogika instituut
juhataja prof Lembit Orgse tel 6675 734 lembit@ema.edu.ee B222
õppekorralduse spetsialist tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee A203
Lilja Brunfeld
Muusikapedagoogika instituut
juhataja dots Kristi Kiilu tel 6675 729 kristikiilu@ema.edu.ee B218
õppekorralduse spetsialist tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee A203
Lilja Brunfeld
Lavakunstikool
juhataja prof Lembit Peterson tel 6272 861
juhataja abi Liina Jääts tel 6272 862 liinuska@lavakas.ee
Instrumentaalkammermuusika keskus
juhataja prof Marje Lohuaru marje@ema.edu.ee B214
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo
Vokaalkammermuusika ja saateklassi keskus
juhataja prof Helin Kapten helinkapten@hotmail.com B226
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo
Varajase muusika keskus
juhataja prof Imbi Tarum imbitarum@gmail.com B214
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo
Nüüdismuusika ja improvisatsiooni keskus
juhataja dots Taavi Kerikmäe taavikerikmae@hotmail.com B214
õppekorralduse spetsialist tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee A203
Lilja Brunfeld
Kultuurikorralduse ja humanitaarainete keskus
juhataja dots Marko Lõhmus marko@ema.edu.ee B228
koordinaator tel 6675 738 anna@ema.edu.ee B228
Anna Ranczakowska-Ljutjuk
õppekorralduse spetsialist tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee A203
Lilja Brunfeld
Doktoriõppe keskus
juhataja prof Kristel Pappel kristel.pappel@gmail.com C206
doktorinõukogu sekretär Margit Võsa tel 6675 709 margit@ema.edu.ee A201
Teadussekretär Aleksandra Dolgopolova tel 6675 808 aleksandra@ema.edu.ee A214

Tugiüksused

Personalijuht
Sirje Tuulberg tel 6675 705 sirje@ema.edu.ee A212
Dokumendihaldur
Merit Lassmann tel 6675 757 merit@ema.edu.ee
Õppeosakond
juhataja Jane Kreek tel 6675 711 janekreek@ema.edu.ee A205
õppeosakonna spetsialistid:
Leelo Kadarpik tel 6675 713 leelo@ema.edu.ee A203
Margit Võsa tel 6675 709 margit@ema.edu.ee A201
akadeemiliste osakondade õppekorralduse spetsialistid:
Lilja Brunfeld tel 6675 712 lilja@ema.edu.ee A203
Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Välisüliõpilaste nõustaja
Marina Birova tel 6675 722 marina@ema.edu.ee B206
EMTA Tartu esindus
juhataja Kadri Leivategija tel 7375 884 kadri@tmk.ee
õppekorralduse spetsialist Maire Saar tel 7423 705 maire@tmk.ee
aadress: Lossi 15, Tartu 51003
Täienduskoolituskeskus
juhataja dots Ene Kangron tel 6675 761 ene@ema.edu.ee C102
sekretär Merit Lassmann tel 6675 757 tkk@ema.edu.ee C104
Raamatukogu
juhataja Ilvi Rauna tel 6675 750 ilvi@ema.edu.ee B108
laenutus tel 6675 751 rmtk@ema.edu.ee
Kontserdi- ja etenduskeskus
produtsent Marili Jõgi (lapsehoolduspuhkusel)
produtsent Laura Vaikma tel 6675 759 laura@ema.edu.ee A101
toimetaja Laura Välja tel 6675 758 lauravalja@ema.edu.ee A101
produtsent (etendused) Mari Kolle-Laur tel 52 209 284 mari@ema.edu.ee
EMTA sümfooniaorkester
sümfooniaorkestri juht Rain Vilu tel 6675 723 rain@ema.edu.ee B208
Välis- ja avalike suhete osakond
välissuhete koordinaator
Hanneleen Pihlak tel 6675 779 hanneleen@ema.edu.ee A218
välissuhete spetsialistid:
Pilleriin Meidla tel 6675 760 pilleriin@ema.edu.ee A218
Kai Kiiv tel 6675 721 kai@ema.edu.ee B204
kommunikatsiooni- ja turundusjuht
Kristi Saarvelt  tel 6675 745 press@ema.edu.ee A214
IT osakond
IT peaspetsialist
Innar Järva tel 6675 714 innar@ema.edu.ee A216
IT abispetsialist, lavameister
Peeter Veltmann tel 6675 714 pets@ema.edu.ee A216
Videospetsialist
Marek Vilba tel 6675 725 marek@ema.edu.ee B212
Pilliladu
juhataja Egert Leinsaar tel 53675707  A034
Klaveriremonditöökoda
juhataja Mait Meibaum tel 52 07 303 mait.meibaum@gmail.com
klaveriremondimeister
Anti Rallmann tel 56 617 736
Andres Leesik andresleesik@gmail.com

Haldusüksused

Raamatupidamine
pearaamatupidaja Piret Kukrus tel 6675 777 piret@ema.edu.ee A208
raamatupidajad:
Aino Rohtlaan tel 6675 776 aino@ema.edu.ee A206
Anneli Leming tel 6675 778 anneli@ema.edu.ee A204
Ene Tõnissoo tel 6675 775 ene.tonissoo@ema.edu.ee A206
Haldusdirektori abi
Tiiu Paloviir tel 6675 780 paloviir@ema.edu.ee C108
Peaadministraator
Silvia Neeme tel 6675 767 silvia@ema.edu.ee C106
Hooldustehnik
Karl Lääne tel 6675 781 karl@ema.edu.ee C108
Helikabineti tehnik-insener
Tammo Sumera tel 6675 765 tammo@sumera.ee
Elektrik
Aivar Matt tel 6675 765
Söökla (Baltic Restaurants Estonia AS)
juhataja tel 6675 785 emta@daily.ee

Organisatsioonid

Ametiühing
Olga Tungal tel 6675 770 olga@ema.edu.ee B216
Üliõpilasesindus
Triin Lutsoja yesindus@ema.edu.ee B219
Ühiselamu
OÜ Muusa Majutus tel 59 181 442 www.yhikas.ee

aadress: Kuhlbarsi 1, Tallinn, 10128 (asukohakaart)