Magistriõpe

Sisseastumisavaldused esitatakse sisseastumise infosüsteemides SAIS (õppekavadel, mille õppekeel on eesti keel) ja DreamApply (õppekavadel, mille õppekeel on inglise keel).

Avalduse jt sisseastumisdokumentide esitamise tähtajad on järgmised:

• magistriõppekavadel, mille õppekeel on inglise keel, 9. juuni 2017;
  • magistriõppekavadel, mille õppekeel on eesti keel (v.a "Pärimusmuusika" ja "Muusikaõpetaja"), 26. juuni 2017;
  • magistriõppekaval "Pärimusmuusika" kinnitatakse sisseastumisdokumentide esitamise tähtaeg Tartu Ülikooli ning magistriõppekaval "Muusikaõpetaja" Tallinna Ülikooli poolt.

Sisseastumiseksamite toimumise ajad kinnitatakse rektori käskkirjaga (lõpevad 30. juunil 2017).

Info: tel 6675 709; e-post: vastuvott@ema.edu.ee

2017. aastal toimub üliõpilaste vastuvõtt EMTA magistriõppesse järgmistele õppekavadele:

Nominaalne õppeaeg magistriõppes on 2 aastat.
Magistrikraadi omandanud võivad edasi õppida 4-aastases doktoriõppes.

Sisseastuja võib korraga kandideerida kuni kahele erialale. Kui kandidaat täidab sisseastumisnõuded mõlemal erialal, peab ta oma eelistusest teatama vastuvõtusekretärile hiljemalt vastuvõtuperioodi lõpuks. Üliõpilaskandidaati kahele erialale samaaegselt ei immatrikuleerita.

Täiskoormusega õppimine on eestikeelsetel õppekavadel tasuta. Vaid teise kõrghariduse omandamine võib teatud tingimustel olla tasuline (vt õppeteenustasud).