Meistrikursused

2016/2017 õppeaasta

Instrumentaalkammermuusika keskus:
Selin Şekeranber Uluğbay ja Yudum Çetiner
(klaveriduod, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Türgi)
17.04: 10.00-14.00 A-404
logo_el-regionaalarengu_fond

Keelpilliosakond:
Aleksei Vassiljev
(tšello, Peterburi N. Rimski-Korsakovi nim. Konservatoorium)
21.02: 10.00-14.00 C-405
22.02: 10.00-14.00 A-303
23.02: 10.00-14.00 A-302

Anna-Liisa Bezrodny (viiul)
22.-23.02.2017: 10.00-16.00 A-404

Eva Bindere (viiul, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā)
8.03: 17.00-20.00 A-404
9.03: 15.00-18.00 A-404

Antonio Grande (kitarr, Conservatorio di musica “Giuseppe Martucci” Salerno)
9.-10.03. 2017: 10.00-14.00 A-404

Denis Severin (tšello, Haute école de musique Gèneve, Hochschule der Künste Bern, Šveits)
17.03: 18.00-20.00 A-404
18.03: 10.00-14.00 C-405

Nicholas Jones (tšello, Royal Northern College of Music in Manchester, UK)
10.-11.04.2017: 10.00-14.00 C-405

Rosa Fain (viiul, Robert Schumann Hochschule Düsseldorf, Saksamaa)
4.-5.04.2017: 10.00-16.00 A-404

logo_el-regionaalarengu_fond

Klaveriosakond:
Niklas Pokki (Sibelius Akatemia, Soome)
5.04: 14.00-18.00 B-301
6.04: 10.00-16.00 C-405

logo_el-regionaalarengu_fond

Selin Şekeranber Uluğbay (Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Türgi)
18.04: 10.00-16.00 A-404

logo_el-regionaalarengu_fond

Olga Hasanoğlu (Ondokuz Mayıs Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Samsun, Türgi)
18.-19.05: 10.00-16.00 C-405

Kompositsiooniosakond:
Eren Arın (Ondokuz Mayıs Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Samsun, Türgi)
“Makam elements in the works of modern and contemporary Turkish composers”
7.03: 16:15-17:45 A-103 "Laboratory of Composition"

Alessandro Olla (Conservatorio Statale di Musica „G.P. da Palestrina” Gagliari, Itaalia) 
“Crash Course of Ableton Live and Resolume Arena”
10.03: 14:15-15:45 A-202
             16:15-17:45 A-103 “Laboratory of Composition”
11.03: 14:15-15:45 & 16:15-17:45 A-202
12.03: 14:15-15:45 & 16:15-17:45 A-202

Giovanni Trovalusci (Rooma, Itaalia)
8.04: 13.00 - 17.00F1 + stuudio
9.04: 13.00 - 17.00 F1 + stuudio
10.04: 17.00 - 21.00 F1 + stuudio

logo_el-regionaalarengu_fond

Lukas Nowok (Bad Dürrheim, Saksamaa)
Crash Course of Supercollider”
8.04: 14:15-15:45 & 16:15-17:45 A-202
9.04: 14:15-15:45 & 16:15-17:45 A-202
10.04: 14:15-15:45 & 16:15-17:45 A-202

logo_el-regionaalarengu_fond
Martinš Vilums
(Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius)
5.-7.04.2017

Riccardo Vaglini (Conservatorio di Musica "Benedetto Marcello" Venezia)
7.04: 16:15-17:45 A-103 "Laboratory of Composition"

logo_el-regionaalarengu_fond

Lauluosakond:
Teimuraz Gugushvili (Tbilisi Riiklik Konservatoorium, Gruusia)
11.04.2017: 10.30-14.00 B-306
12.-14.04: 11.00-15.00 A-404

Muusikateaduse osakond:
Boris Kehrmann
(Badisches Staatstheater Karlsruhe, Saksamaa)
"Practical Opera Production. From first draft till opening night"
18.-20.04.2017

Nüüdismuusika ja improvisatsiooni keskus:
Agustí Fernández
(improvisatsioon, L'Escola Superior de Música de Catalunya, Barcelona, Hispaania)
20.-21.03: 10.00-14.20 C-405
22.03: 11.00-13.00 C-405, 14.00-16.00 A-404

Christoph Baumann (improvisatsioon, Hochschule Luzern, Šveits)
2.-4.05.2017: 11.00-16.00 A-404

Puhkpilliosakond:
Irakli Evstapishvili
(flööt, Tbilisi Riiklik Konservatoorium, Gruusia)
8.-9.03,2017: 11.00-15.00 A-308

Charles William Porter (trompet, Portland, USA)
27.03-03.04. 2017
logo_el-regionaalarengu_fond

Adomas Kontautas (trompet, Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, Vilnius)
29.03-3.04.2017

Alessandro Baccini (oboe, Istituto Superiore di Studi Musicali Gaetano Braga di Teramo, Itaalia)
8.-11.04.2017

Chiara Staibano (kammermuusika, Conservatorio Di Verona „Felice Dall'Abaco”, Itaalia)
8.-11.04.2017

Carmen Viejo (flööt, Conservatorio Superior de Música "Eduardo Martínez Torner" del Principado de Asturias, Oviedo, Hispaania)
10.04.2017: 10.00-14.00 A-404
11.04: 14.00-17.00 A-404

Matthias Anton (saksofon, Staatliche Hochschule für Musik Trossingen, Saksamaa)
5.-6.05: 11.00-15.00 A-103

Varajase muusika keskus:
Bart van Oort
(haamerklaver,  Koninklijk Conservatorium Den Haag, Holland)
18.03: 11.00 loeng “Laul või kõne - kuidas tõlkida vanamuusikat?” A-402
            14.00 haamerklaveri meistrikursus A-404
19.03: 11.00 loeng “Laul või kõne - kuidas tõlkida vanamuusikat?” A-404
           14.00 haamerklaveri meistrikursus A-404
20.03: 11.00 haamerklaveri meistrikursus A-404
21.03: 11.00 loeng “Kuidas mõista klassikalist ja romantilist dünaamikat?” A-404

logo_el-regionaalarengu_fond
Petra Somlai
(Koninklijk Conservatorium Den Haag, Holland)
18.-21.03.2017

logo_el-regionaalarengu_fond

Ashley Solomon (Royal College of Music, London, Suurbritannia)
17.03: 18.00 B-418
18.03: 15.00 B-418

Vokaalkammermuusika ja saateklassi keskus:
Eliisa Suni
(Jyväskylän Ammattikorkeakoulu, Soome)
03.-07.04.2017

 

Vaata kõikide sündmuste kalendrit siit.