Meistrikursused

2016/2017 õppeaasta

Instrumentaalkammermuusika keskus:
Selin Şekeranber Uluğbay ja Yudum Çetiner
(klaveriduod, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Türgi)
17.04: 10.00-14.00 A-404
logo_el-regionaalarengu_fond

Keelpilliosakond:
Michael Gaisler (viiul, The Jerusalem Academy of Music and Dance, Israel)
30. ja 31.03: 10.00-16.00 A-308
logo_el-regionaalarengu_fond

Nicholas Jones (tšello, Royal Northern College of Music in Manchester, UK)
3.04: 16.00-19.00 C-405
4.04: 11.00-14.00 A-308
5.04: 11.00-13.00 A-308

Rosa Fain (viiul, Robert Schumann Hochschule Düsseldorf, Saksamaa)
4.-5.04.2017: 10.00-18.00 A-404

logo_el-regionaalarengu_fond

Stanislav Pronin (viiul, Venemaa/Taani)
4.-5.05: 10.00-14.00 A-308

logo_el-regionaalarengu_fond

Marina Chiche (viiul, Staatliche Hochschule für Musik Trossingen, Saksamaa)
08.05: 11.00-14.00 C-405

Petras Radzevičius (vioola, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius)
17.05: 10.00-16.00 A-404
18.05: 10.0-15.00 A-404

 

Klaveriosakond:
Niklas Pokki (Sibelius Akatemia, Soome)
5.04: 10.45-12.45 loeng "Prima vista" C-207
           14.00-18.00 B-301 meistrikursus
6.04: 10.00-14.00 C-405 meistrikursus

logo_el-regionaalarengu_fond

Selin Şekeranber Uluğbay (Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Türgi)
18.04: 10.00-16.00 A-404

logo_el-regionaalarengu_fond
Olga Hasanoğlu
(Ondokuz Mayıs Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Samsun, Türgi)
18.-19.05: 10.00-16.00 C-405

Kompositsiooniosakond:
Martinš Vilums (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius)
5.-7.04.2017

Giovanni Trovalusci (Rooma, Itaalia)
8.04: 13.00 - 17.00F1 + stuudio
9.04: 13.00 - 17.00 F1 + stuudio
10.04: 17.00 - 21.00 F1 + stuudio

logo_el-regionaalarengu_fond

Lukas Nowok (Bad Dürrheim, Saksamaa)
Crash Course of Supercollider”
8.04: 14:15-15:45 & 16:15-17:45 A-202
9.04: 14:15-15:45 & 16:15-17:45 A-202
10.04: 17:15-18:45 & 19:15-20:45 A-402

logo_el-regionaalarengu_fond
Riccardo Vaglini
(Conservatorio di Musica "Benedetto Marcello" Venezia, Itaalia)
7.04: 16:15-17:45  "Laboratory of Composition" A-103
8.03: 11.00-13.00 individuaaltunnid B-201
10.03: 11.00-13.00 individuaaltunnid B-201
11.03: 10.30-12.30 individuaaltunnid B-201

logo_el-regionaalarengu_fond

Lauluosakond:
Teimuraz Gugushvili (Tbilisi Riiklik Konservatoorium, Gruusia)
11.04.2017: 10.30-14.00 B-306
12.-14.04: 11.00-15.00 A-404

Muusikateaduse osakond:
Boris Kehrmann
(Badisches Staatstheater Karlsruhe, Saksamaa)
"Practical Opera Production. From first draft till opening night"
18.-20.04.2017

Nüüdismuusika ja improvisatsiooni keskus:
Agustí Fernández
(improvisatsioon, L'Escola Superior de Música de Catalunya, Barcelona, Hispaania)
20.-21.03: 10.00-14.20 C-405
22.03: 11.00-13.00 C-405, 14.00-16.00 A-404

Christoph Baumann (improvisatsioon, Hochschule Luzern, Šveits)
2.-4.05.2017: 11.00-16.00 A-404

Puhkpilliosakond:
Charles William Porter
(trompet, Portland, USA)
27.03-03.04. 2017
logo_el-regionaalarengu_fond

Boris Taburetkin (trompet, Peterburi Konservatoorium, Venemaa)
27.03: 16-20 C-405
28.03: 10-14 C-405
29.03: 10-14 A-308

Adomas Kontautas (trompet, Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, Vilnius)
29.03-3.04.2017

Massimo Spiga (trompet, Conservatorio Statale di Musica „G.P. da Palestrina” Gagliari, Itaalia)
03.04: 10.00-14 ja 17.00-20.00 A-308

Alessandro Baccini (oboe, Istituto Superiore di Studi Musicali Gaetano Braga di Teramo, Itaalia)
8. ja 10.04: 11.00-15.00 A-308
11.04: 10.00-14.00 A-308

Chiara Staibano (kammermuusika, Conservatorio Di Verona „Felice Dall'Abaco”, Itaalia)
8.-11.04.2017

Carmen Viejo (flööt, Conservatorio Superior de Música "Eduardo Martínez Torner" del Principado de Asturias, Oviedo, Hispaania)
10.04.2017: 10.00-14.00 A-404
11.04: 14.00-17.00 A-404

Matthias Anton (saksofon, Staatliche Hochschule für Musik Trossingen, Saksamaa)
5.-6.05: 11.00-15.00 A-103

Varajase muusika keskus:
Bart van Oort
(haamerklaver,  Koninklijk Conservatorium Den Haag, Holland)
18.03: 14.00 haamerklaveri meistrikursus A-404
19.03: 14.00 haamerklaveri meistrikursus A-404
20.03: 11.00 haamerklaveri meistrikursus A-404
logo_el-regionaalarengu_fond
Petra Somlai
(Koninklijk Conservatorium Den Haag, Holland)
20.03: 10.00-13.00 haamerklaveri meistrikursus B-418
logo_el-regionaalarengu_fond

Minna Kangas (barokkorkestrimäng, Sibelius Akatemia, Soome)
29.03: 18.00-22.00 A-404
30.03.2017 kell 10-14 ja 15-19 EMTA orelisaalis
logo_el-regionaalarengu_fond

Vokaalkammermuusika ja saateklassi keskus:
Eliisa Suni
(Jyväskylän Ammattikorkeakoulu, Soome)
3.04: 13.30-16.30 A-404
4.04: 12.45-17.15 B-315
5.04: 13.00-17.15 A-308
6.04: 13.30-17.15 A-404
Vaata kõikide sündmuste kalendrit siit.