Konkursid

MAAILMA NOORTEKOOR OOTAB UUSI LAULJAID! KONKUREERIMA ON OODATUD KÕIK HUVILISED VANUSES 17–26 AASTAT (seisuga 1. juuli 2018).

Ettelaulmine toimub R 9. veebruaril kell 11.00 EMTA kammersaalis (C-405) ning see koosneb neljast, allolevas järjekorras läbiviidavast ja salvestatavast osast:

1) hääleulatuse test - heliredel laulduna vokaalil, fortes ja a capella
2) noodilugemise katse - tundmatu teos, mille ettevalmistusajaks on max 10 minutit ilma klaverit kasutamata
3) ettevalmistatud kohustuslik teos - oma häälepartii F. Poulenci teosest "Exultate Deo"
4) ettevalmistatud aaria vabal valikul. Palun tulla ettelaulmisele oma klaverisaatjaga!

Suvesessioon
Maailma Noortekoori suvesessioon toimub 4.-25. juulini 2018 Mongoolias ja Hiinas. Lähema info koori, dirigentide ja suvesessiooni kohta leiad siit.

NB! Kõik kohalviibimisega seotud kulud (majutus, kohalik transport ja töömaterjalid) katab korraldaja. Koori valitud lauljail tuleb endil siiski tasuda osavõtutasu 100€, lennukipiletid Eestist Mongooliasse ja Hiinast tagasi Eestisse, reisi- ja tervisekindlustus, viisad ning muud võimalikud erakulutused.

Ettelaulmisele registreerumiseks saada e-mail hiljemalt 2. veebruariks 2018 kas:
Kai Kiiv,  EMTA välissuhtete spetsialist, kai@ema.edu.ee
või
Varje Vürst, Eesti Kooriühingu laste-ja noortekooride konsultant, Varje.Vyrst@kooriyhing.ee

***************

II EMTA Audiovisuaalse heliloomingu konkurss

• konkurss on kooliõpilastele vanuses 14 - 19
• konkursitöö pikkus ca. 3 minutit
• konkursitöö peab koosnema heliteosest ja videost (mõlemad originaallooming)
• oodatud on nii ühe autori poolt loodud teosed kui ka grupitööd
• töö peaks olema loodud digi- või analoogtehnoloogiaid kasutades (sh. on sobivaks vahendiks näiteks nutitelefon)
• sobivad failitüübid: wav, aiff, mov või muu vorming, mis on kuulatav ja vaadatav VLC playeriga (full HD, stereo 48 kHz)