Tasuta koolitus: ettevõtlik mõtlemine muusikahariduses

Reedel, 13. oktoobril kell 10-17 toimub Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (ruumis A202) tasuta koolitus: Ettevõtlik mõtlemine muusikahariduses, kuidas ja milleks? (Effectual thinking in music education, how and why?). Koolituse viib läbi Line Fredens, kes on Taani päritolu viiuldaja, õppejõud ja juhendaja. Kursus on inglise keeles.

Kursusel osalemiseks, saab ennast registreerida siin: http://sise.ema.edu.ee/tk/

Koolituse eesmärk on pakkuda teoreetilist raamistikku ning praktilisi meetodeid ettevõtliku meelelaadi ja tõhusa mõtlemise toetamiseks muusikavaldkonnas.
 
Koolituse läbinu:
  • Oskab kasutada töövõtteid, et jälgida ja kontrollida oma mõtteid, emotsioone, impulsse ja tähelepanu arengueesmärkide saavutamiseks;
  • On süvendanud oma probleemilahendusoskusi, oskust suunata oma professionaalset strateegiat ja tõstatada kriitilisi küsimusi oma tegevuse suhtes;
  • Teab, kuidas kasutada tõhusat mõtlemist (“effectual thinking”) kui ettevõtlusõppe, muusikavaldkonna praktika ja personaalse arengu vahendit.

Koolitus on suunatud muusikavaldkonna pedagoogidele üldhariduskoolides, kutsekoolides ja kõrgkoolis; muusikavaldkonnas õppetööd korraldavatele doktorantidele; tegevmuusikutele ja muusikavaldkonna juhtidele, kes on valmis panustama ettevõtlusõppesse ja kes soovivad toetada muusikute ettevõtlikkust.