MAP | ENGLISH | EESTI  

  Tulemused

  Ajakava

  Reeglid

  Repertuaar

  Registreerimine

  Žürii

  Preemiad

  Osalejad

  Kontserdid

  Korraldajad

  Kontakt

  Ajalugu




Ajakava 
OTSEÜLEKANNE: kliki siia

FINAAL:

22. november
RISA OHKUBO               
M. Ravel  Concerto G major

ADRIAN BRENDLE
S. Rachmaninov Concerto No 2, C minor, Op. 18

JUSTAS STASEVSKIJ       
S. Rachmaninov Concerto No 2, C minor, Op. 18


23. november
ANNA SZAŁUCKA           
M. Ravel  Concerto G major

DARJA PARKHOMENKO     
S. Rachmaninov Concerto No 2, C minor, Op. 18

BOQIANG JIANG           
S. Prokofiev Concerto No 3, C major, Op. 26


---------------------------------------------------------------


14. november
I voor/ 1st Round


10.00                     
Auli Lonks
Mariin Gil
Anna Strapcane
Rafael Gutiérres Vélez

12.30                     
Vaheaeg/ Break

12.50                     
Risa Ohkubo
Johan-Eerik Kõlar
Kirill Lissijenko

14.45
Vaheaeg/ Break

16.15
Anastasija Aliakseichyk
Elle-Riin Volmer
Eunyoung Gil

18.00
Vaheaeg/ Break

18.20
Kenichiro Kojima
Rihards Plešanovs


15. november
I voor/ 1st Round


10.00
Jamin Hu
Antonina Suhanova
Chen Zhi
Alexander Sonderegger

12.30
Vaheaeg/ Break

12.50
Diana Kislovskaja
Adrian Brendle
Alexander Danilov

14.45
Vaheaeg/ Break

16.15
Ilja Domnins
Karl Johan Nutt
Sujeong Gim

18.00
Vaheaeg/ Break

18.20
Justas Stasevskij
Anna Szałucka

16. november
I voor/ 1st Round


10.00
Sonja Lehtonen
Daria Parkhomenko
Karl Peterson
Paulius Andersson

12.30
Vaheaeg/ Break

12.50
Liliane Reiljan
Johan Randvere
Pavle Krstic

14.45
Vaheaeg/ Break

16.15
Marija Žakelytė
Karoliina Itter
Leo Dubovsky

18.00
Vaheaeg/ Break

18.20
Joonatan Jürgenson
Laura Lehtonen               

17. november
I voor/ 1st Round


10.00
Maria Mikulitš
Mihhail Kriiva
Ilana Makarina
Karolina Žukova

12.30
 Vaheaeg/ Break

12.50
Vladyslav Nazarenko
Garam Cho
Boqiang Jiang

14.45
Vaheaeg/ Break

16.15
Rokas Valuntonis
Aleksei Zaitsev
Veronika Issajeva
                            
20.00              
Tulemused/ Results    



18. november        
II voor/ 2nd Round

10.00            
Auli Lonks
Rafael Gutiérrez-Vélez   

12.00        
Vaheaeg/ Break

12.15        
Risa Ohkubo
       
13.15        
Vaheaeg/ Break

14.45        
Rihards Plešanovs
Antonina Suhanova   

16.45        
Vaheaeg/ Break

17.00        
Alexander Sonderegger

   
19. november     
II voor/ 2nd Round
10.00
Diana Kislovskaja
Adrian Brendle   

12.00        
Vaheaeg/ Break

12.15        
Karl Johan Nutt
   
13.15        
Vaheaeg/ Break

14.45        
Justas Stasevskij   
Anna Szałucka   

16.45       
Vaheaeg/ Break

17.00        
Daria Parkhomenko


20. november
II voor/ 2nd Round


10.00
Paulius Andersson
Johan Randvere

12.00
Vaheaeg/ Break

12.15
Maria Mikulitš

13.15
Vaheaeg/ Break

14.45
Boqiang Jiang
Rokas Valuntonis

ca 18.00
Tulemused/ Results



---------------------------------------------------------------



14. november

Auli Lonks

Mariin Gil

Anna Strapcane

Rafael Gutiérrez Vélez

Risa Ohkubo

Johan-Eerik Kõlar

Kirill Lissijenko

Anastasija Aliakseichyk

Elle-Riin Volmer

Eunyoung Gil

Kenichiro Kojima

Rihards Plešanovs

 

15. november

Jamin Hu

Antonina Suhanova

Chen Zhi

Alexander Sonderegger

Diana Kislovskaja

Adrian Brendle

Alexander Danilov

Ilja Domnins

Karl Johan Nutt

Sujeong Gim

Justas Stasevskij

Anna Szałucka

 

16. november

Sonja Lehtonen

Daria Parkhomenko

Karl Peterson

Paulius Andersson

Liliane Reiljan

Johan Randvere

Pavle Krstic

Marija Žakelytė

Karoliina Itter

Leo Dubovsky

Joonatan Jürgenson

Laura Lehtonen

 

17. november

Maria Mikulitš

Mihhail Kriiva

Ilana Makarina

Karolina Žukova

Vladyslav Nazarenko

Garam Cho

Boqiang Jiang

Rokas Valuntonis

Aleksei Zaitsev

Veronika Issajeva



18. november

Auli Lonks

Rafael Gutiérrez Vélez

Risa Ohkubo

Rihards Plešanovs

Antonina Suhanova

Alexander Sonderegger


19. november

Diana Kislovskaja

Adrian Brendle

Karl Johan Nutt

Justas Stasevskij

Anna Szałucka

Daria Parkhomenko


20. november

Paulius Andersson

Johan Randvere

Maria Mikulitš

Boqiang Jiang

Rokas Valuntonis



TIPC 2016  
13. november kell 16 Loosimine (EMTA kammersaal)

14.-17. november kell 10 I voor (EMTA kammersaal)

18.-20. november kell 10 II voor (EMTA kammersaal)

22.-23. november kell 19 III voor (Estonia kontserdisaal)

Kaastegev ERSO, dirigent Arvo Volmer

LINKS 
  TIPC2011