MAP | ENGLISH | EESTI  

  Tulemused

  Ajakava

  Reeglid

  Repertuaar

  Registreerimine

  ┼Ż├╝rii

  Preemiad

  Osalejad

  Kontserdid

  Korraldajad

  Kontakt

  Ajalugu




Osalejad 

Aliakseichyk, Anastasia    Valgevene
Andersson, Paul Erik         Leedu
Brendle, Adrian         Saksamaa
Chen, Zhi             Hiina
Cho, Garam             L├Áuna-Korea
Danilov, Alexander         Valgevene
Domnins, Ilja             L├Ąti
Dubovski, Leo         Eesti
Gil, Eunyoung         L├Áuna-Korea
Gill, Mariin             Eesti
Gim, Sujeong             L├Áuna-Korea
Guti├ęrrez-V├ęlez, Rafael     Mehhiko
Hu, Jamin             Soome
Issajeva, Veronika         Eesti
Itter, Karoliina         Eesti
Jiang, Boqiang         Hiina
J├╝rgenson, Joonatan         Eesti
Kamenskaja, Aleksandra     Eesti
Kislovskaja, Diana         Leedu
Kojima, Kenichiro         Jaapan
Kovalev, Dmitri         Venemaa
Kriiva, Mihhail         Eesti
Krstic, Pavle             Serbia
K├Álar, Johan-Eerik         Eesti
Lehtonen, Laura         Soome
Lehtonen, Sonja         Soome
Lissijenko,  Kirill         Eesti
Lonks, Auli             Eesti
Makarina, Ilana         L├Ąti
Malenko, Galina         Ukraina
Mikulit┼í, Maria         Eesti
Muradov, Rustam         Venemaa
Nazarenko, Vladyslav     Ukraina
Nutt, Karl Johan         Eesti
Ohkubo, Risa             Jaapan
Parkhomenko, Daria        Venemaa
Peterson, Karl             Eesti
Ple┼íanovs, Rihards         L├Ąti
Randvere, Johan         Eesti
Reiljan, Liliane         Eesti
Rudaityt─Ś, Gintar─Ś         Leedu
Shimozaki, Kumi         Jaapan
Sonderegger, Alexander     Venemaa
Stasevskij, Justas         Soome
Strapcane, Anna         L├Ąti
Suhanova, Antonina         L├Ąti
Sza┼éucka, Anna        Poola
Undolsky, Alexander        Venemaa
Valuntonis, Rokas         Leedu
Volmer, Elle-Riin         Eesti
Zaitsev, Aleksei         Soome
┼Żakelyt─Ś, Marija         Leedu
┼Żukova, Karolina          Eesti


TIPC 2016  
13. november kell 16 Loosimine (EMTA kammersaal)

14.-17. november kell 10 I voor (EMTA kammersaal)

18.-20. november kell 10 II voor (EMTA kammersaal)

22.-23. november kell 19 III voor (Estonia kontserdisaal)

Kaastegev ERSO, dirigent Arvo Volmer

LINKS 
  TIPC2011