Õppetöö korraldus

Magistriprogrammi uus rühm alustab septembris 2018. Loengud ja praktikumid toimuvad Tallinna kesklinnas, EMTA ning EBSi õppehoonetes. Ajakava saadetakse uutele tudengitele e-posti teel augustis. Õpingud on kombinatsioon kohustuslikest- ja valikainetest, mis toimuvad kas iganädalaste loengutena läbi semestri või (reeglina väliõppejõudude puhul) 3-5 päevaste  intensiivkursustena ühes nädalas. Õppekorraldus võimaldab tudengitel paindliku ajakasutust õppetöö ja muude kohustuste vahel. Esimesed kolm semestrit on õppegraafikuid korraldatud tihedamalt, neljas semester on mõeldud peamiselt keskendumiseks oma magistritöö kirjutamisele ning kaitsmise ettevalmistamisele. EMTA, kui suhteliselt väike ülikool ning magistriprogrammi ülesehitus lubavad individuaalsemat lähenemist tudengitele, võimalik on kasutada varasemate õpi- ja töötulemuste arvestamise (VÕTA) programmi.

EMTA ning kultuurikorralduse keskus on paljude rahvusvaheliste organisatsioonide liige ning osaleb aktiivselt Euroopa Liidu poolt rahastatud haridusprogrammides. Programmi LLP ERASMUS kaudu saadab EMTA igal aastal oma partnerülikoolidesse vahetusüliõpilasena õppima umbes 40 tudengit sh ka kultuurikorralduse magistriprogrammist.

Kultuurikorralduse magistriprogrammi õppekava 2018-2020