Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Vilistlaskogu

EMTA vilistlaste algatusel on loodud MTÜ Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Vilistlaskogu

Vilistlaskogu põhikiri

Vilistlaskogu liikmeks saab registreeruda EMTA kodulehel: www.ema.edu.ee/vilistlane

Samuti on kõik oodatud panustama erinevate töörühmade tegevustesse, selleks tuleb saata kiri aadressile: vilistlaskogu@ema.edu.ee

Töörühmad:
- EMTA saali ehitus
- Vilistlaskogu kui organisatsiooni ülesehitamine, töö regioonides
- Kommunikatsioon ja meedia
- EMTA 100 ideede kogumine
- Ajaloolise pärandi väärtustamine ja jäädvustamine
- Muusikakooli (kui huvikooli) õpetaja koolitus
- Eesti teatri ajalugu

Liikmemaksu suurus on 10-20 EUR aastas. Need, kellel õpingud mingil põhjusel enne diplomi saamist katkesid, saavad osaleda MTÜ töös toetajaliikmetena.

MTÜ Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia vilistlaskogu kontonumber Swedbankis EE80 2200 2210 6384 6242

MTÜ Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia juhatusse kuuluvad: Üldkogu_juhatus

• Indrek Laul (esimees)
  • Heidi Pruuli
  • Andres Pung
  • Riina Roose
  • Kerri Kotta
  • Marko Lõhmus
  • Elmar Trink
  • Rektor Peep Lassmann

Revisjonikomisjoni liikmed: Jüri Tallinn, Eero Raun, Riho Rõõmus

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiaga on oma haridustee kaudu olnud seotud valdav enamik eesti muusikutest. Tuntumate vilistlaste seas on heliloojad Arvo Pärt ja Erkki-Sven Tüür ning dirigendid Eri Klas ja Tõnu Kaljuste. Samuti on enamik tänase Eesti teatri näitlejatest ja lavastajatest EMTA lavakunstikooli vilistlased.

Lisainfo: vilistlaskogu@ema.edu.ee