Loengusari RUUM: Izumi Ashizawa (in English)

  • 12:00 - 15.30
  • EMTA lavakunstikooli valge saal, Toom-Kooli 4
Loengusari RUUM: Izumi Ashizawa (in English)

14. jaanuaril kell 12-15.30 toimub EMTA lavakunstikooli valges saalis Jaapani lavastaja Izumi Ashizawa loeng. Ashizawa õpetab New Yorgi ülikoolis lavastamist. Ta töötab rühmaloome meetodil ja kasutab pärimuslikku ainest. Ta jutustab teatris lugusid füüsilise eneseväljenduse, nukkude ja esemete abil. Tema õpetus põhineb jaapani füüsiliste etenduskunstide liikumistehnikal. 26. jaanuaril 2018 esietendub Eesti Draamateatri väikeses saalis Izumi Ashizawa lavastus "Väike jumalanna", kus teevad kaasa EMTA lavakunstikooli füüsilise teatri magistrandid ja kaasaegse improvisatsiooni magistrandid.

14. jaanuaril toimuval "RUUMi" loengul avab lavastaja Ashizawa oma loomingulise suhte ruumi.

Loengusarjast on osa võtma oodatud kõik doktorikooli doktorandid, nende juhendajad ja õppejõud, samuti magistrandid ja bakalaureuseõppe tudengid.

Osalejatel palume registreeruda loengule e-vormi kaudu hiljemalt neljapäevaks, 11. jaanuariks.

Loeng on inglise keeles! / The lecture is in English!

 

Lisainfo: EMTA lavakunstikooli doktoriõppe koordinaator Madli Pesti madli.pesti@gmail.com KTKDK doktorikooli koordinaator Aleksandra Dolgopolova doktorikool@ema.edu.ee

 

Vaata ka kodulehte ktkdk.edu.ee

Loengusarja toimumist toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ASTRA projekt EMTASTRA).