Meistrikursused

2019-2020 õppeaasta

Instrumentaalkammermuusika:
Frank-Immo Zichner (Universität der Künste Berlin, Saksamaa)
12. 2019

Interpretatsioonipedagoogika:   

Jazzmuusika:

Keelpillid:
Aleksander Vinnitski (viiul, Turun Ammattikorkeakoulu/P. Tšaikovski nim. Moskva Konservatoorium)
22.10: 10.00-16.00 C-405
23.10: 10.00-16.00 A-404

Silvia Chiesa (tšello, L’Istituto Superiore di Studi Musicali Claudio Monteverdi – Conservatorio di Musica di Cremona, Itaalia)
31.10: 10.00-15.00 Suur saal
01.11: 10.00-14.00 Suur saal

Stanislav Pronin (viiul, Venemaa/Kanada)
2.-3.12: 10.00-16.00 C-405

Klaver:
Arbo Valdma
(Hochschule für Musik und Tanz Köln, Saksamaa)
19.10: 11.00-16.00 C-405

Christiane Karajev (Universität für Musik und darstellende Kunst Wien, Austria)
31.10-02.11: 10.00-16.00 C-405

Fali Pavri ja Aaron Shorr (Royal Conservatoire of Scotland, Glasgow, UK)
04.2020

Kompositsioon:
Michal Rataj ja Slavomír Hořínka (audiovisuaalne kompositsioon, The Academy of Performing Arts in Prague, Tšehhi) 
25.-27.11.2019

Klassikaline laul:
Jörg Dürmüller (Haute Ecole de Musique de Lausanne, Šveits; EMTA)
7.-8.11: 12.00-16.30 B-304
28.-29.11: 12.00-16.30 B-304
12.-13.12: 12.00-16.30 B-304

Ooperistuudio:
Marco Gandini
(Vicenza, Itaalia)
14.10-08.11

Muusikateadus:

Nüüdismuusika ja improvisatsioon:
Priit Lehto (vokaalimprovisatsioon, RAM)
25.10: 10.00-12.30 A-403
              13.00-16.30 A-311

Núria Andorrà (Escola Superior de Musica de Catalunya, Hispaania)
19.-20.11: 10.00-15.00 Blackbox
21.11: 10.30-15.30 Blackbox

Alistair MacDonald (Royal Conservatoire of Scotland, Glasgow, UK)
11.-13.12

Vera Stojanovich ja Thomas Wells (Ohio State University, USA)
20.-25.04.2020

Puhkpillid:
NyNorsk puhkpillikvintett (Oslo, Norra)
21.10:  meistrikursus puhkpilliansamblitele 11.00-13.00 C-405
22.10: individuaalmeistrikursused
            Ingebjørg Bruket (tromboon) 11.00-13.00 D-309
            Daniel W. Kjellesvik (metsasarv) 11.00-16.00 C-307
            Ingrid Eliassen (trompet) 12.00-14.00 D-511
            Jørgen Arnesen (trompet) 14.00-15.00 D-511
            Berger Iver Færder (tuuba) 16.30-17.30 D-310

Pärimusmuusika:

Varajane muusika:

Vokaalkammermuusika ja saateklass:

Muu:
Mischa Greull’i (Zürcher Hochschule der Künste, Šveits) workshop „How to Use Physical Resources”
11.10: 15.30-17.30 A-404
12.10: 11.00-13.00 A-403

 

Vaata kõikide sündmuste kalendrit siit.