KONKURSSKAVAREEGLIDŹÜRIIOSALEJAD KONTAKTLIVE ENGLISH

Warning: Undefined array key "conf" in /data01/virt48586/domeenid/www.ema.edu.ee/site/pianocompetition/index.php on line 151

Yeojin Ahn
07.04.1996
Yeojin Ahn hakkas klaverit õppima seitsmeaastaselt, konkurssidel osalema alates üheteistkümnendast eluaastast. Yeojin Ahn on õppinud Cheonye Beaki ja Yunkyung Jeongi käe all Gimcheoni kunstikeskkoolis. Seal astus ta üles ta kaks korda aastas korraldatavatel kohalikel õpilaskontsertidel. Käesoleval ajal õpib ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Sten Lassmanni ja Mihkel Polli juhendusel.






Hyewon Chung
28.10.2000
Hyewon Chung alustas klaverimänguga üheteistkümneaastaselt. 2019. aastal osales ta rahvusvahelisel Anton Rubinsteini nimelisel noorte pianistide konkursil, kus pälvis diplomi. Käesoleval ajal on Hyewon Chung Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias teise aasta bakalaureusetudeng Mihkel Polli klaveriklassis.






Yann Augustin Noël Dhulu
18.05.1976
Yann Dhulu alustas klaverimänguga üheksa-aastaselt oma kodulinnas Põhja-Prantsusmaal. Kaks aastat hiljem alustas ta klaveriõpinguid Lille’i muusikakoolis Hubert Guillardi ja Bernard Lerouge’i juhendamisel. Pärast Lille’i muusikakooli lõpetamist astus Yann Brüsseli Kuninglikku Konservatooriumisse, kus ta klaveriõpetajateks olid Jean- Claude Vanden Eynden ja Claudine Orloff. Aasta hiljem otsustas ta muusikaõpingud katkestada ja asuda hoopis psühholoogiat õppima. Ta omandas magistrikraadi kliinilises psühholoogias Pariisi 7. Ülikoolis. Pärast seda töötas ta esmalt Prantsusmaal, seejärel Peterburis ning viimaks jõudis Tallinnasse, kus ta on elanud juba mitu aastat. Kokkupuuted muusikutega juhtisid Yanni uuesti muusika teele ning ta otsustas Tallinnas turismivaldkonnas töötamise kõrvalt astuda õppima Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse. Ta lõpetas bakalaureuseõpingud klaveri erialal 2019. aastal Age Juurikase õpilasena. 2019. aasta sügisel asus ta omandama magistrikraadi Age Juurikase ja prof Peep Lassmanni käe all.


Lukas Gedvilas

26.09.1996
Lukas Gedvilas on andnud arvukalt kontserte Leedus ja teistes riikides. Ta on erinevate rahvusvaheliste konkursside laureaat, olles võistelnud Prantsusmaal, Hispaanias, Saksamaal, Poolas ja Leedus. Leedu Vabariigi president Dalia Grybauskaitė on teda Leedu välismaal esindamise eest tunnustanud kahel korral. Lisaks soolopianistina esinemisele on Lukas osalenud ka erinevaid kunstivorme ühendavates projektides ja festivalidel ning mängib mitmes kammeransamblis. Lukas on omandanud bakalaureusekraadi Leedu Muusika- ja Teatriakadeemias, kus tema juhendaja oli professor Aleksandra Žvirblyté. Hetkel on ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias professor Ivari Ilja õpilane. Lukas on osalenud mitmete kuulsate pianistide meistriklassides, nagu Vera Nosina, Dina Yoffe, Eugen Indjic, Kalman Drafi, Michael Lewin, Martin Jepsen, Jarosław Drzewiecki, Andrius Žlabys, Mūza Rubackytė, Hui- Ying Liu-Tawaststjerna, Erik Tawaststjerna, Veronika Vitaitė, Gintaras Januševičius jt.



Mariin Gill

17.08.1994
Mariin Gill alustas muusikaõpinguid Pärnu muusikakoolis, jätkas Tallinna Muusikakeskkoolis Marju Rootsi ja Lauri Väinmaa klaveriklassis ning lõpetas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia cum laude Mati Mikalai juhendusel. Aastast 2017 õpib ta Šveitsis Zürichi kunstikõrgkoolis prof Karl-Andreas Kolly klassis. Mariin on edukalt osalenud konkurssidel ja festivalidel nii solisti kui kammermuusikuna. Tähtsamate saavutuste hulka kuulub I preemia Lied- duode konkursil Tallinnas duos Aule Urbiga, 2016; Tallinna Filharmoonia eripreemia kammermuusika konkursil In Corpore trio koosseisus, 2015; diplom rahvusvahelisel Savshinsky-nimelisel pianistide konkursil Peterburis, 2014; II preemia noorte pianistide konkursil Jurmalas, 2013. Mariin on osalenud H.-Y. Liu-Tawaststjerna, T. Hechti, P. F. Forlenza, J. H. Bratlie, J. Murina, P. Lassmanni, A. Valdma jt meistriklassides ning soleerinud Tallinna Kammerorkestri, Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkestri, Pärnu Linnaorkestri ning kammerorkestri Sinfonia Concertante ees.





Carolin Karo

02.10.1998
Carolin Karo haridustee on tänu huvide rohkusele olnud küllaltki mitmekesine. Ta on lõpetanud 2017. aastal Hugo Treffneri Gümnaasiumi hõbemedaliga ja 2018. aastal Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli Pille Taniloo klaveriklassi kiitusega. Hetkel õpib Tartu Ülikoolis psühholoogiat ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias klaverit Age Juurikase käe all. Samuti on Carolin tegelenud heliloominguga Katrin Alleri juhendusel. Viimaste aastate märkimisväärsemateks saavutusteks on diplomandi tiitel kolme kooli vahelisel pianistide konkursil aastatel 2016 ja 2017, III koht rahvusvahelisel kammermuusika konkursil “We Play Music with Friends” klaveriduode kategoorias 2015. aastal ning II koht vabariiklikul noorte omaloomingu konkursil 2018. aastal.


Sofia Khvichia

15.05.2002
Sofia Khvichia alustas klaveriõpinguid Nõmme muusikakoolis, mille lõpetas kiitusega 2016. aastal õpetaja Vladimira Ljutova juhendusel. Samal sügisel astus Tallinna Muusikakeskkooli, kus jätkab õpinguid tänaseni, käesoleval hetkel XI klassis. Sofia erialaõpetaja on alates 2016. aastast Marja Jürisson, 2018. aasta sügisest ka Age Juurikas. Sofia on aktiivne ja edukas konkurssidel osaleja ning on saavutanud mitmeid auhinnalisi kohti, sh üleriigilistel konkurssidel Noor Muusik, “Parim noor instrumentalist”, “Eesti kõla”. 2017. aastal saavutas Sofia esikoha rahvusvahelisel noorte pianistide konkursil Valmieras, aasta hiljem pälvis diplomi kõrgetasemelisel rahvusvahelisel Chopini konkursil Narvas. Meeldejääv ja austav võimalus oli esinemine René Eespere teose “Tactus Musicus” esiettekandel koos Tallinna Kammerorkestriga. 2019. aastal saavutas IV koha Peter Toperczer konkursil Slovakkias ja II koha konkursil Città di San Donà di Piave Itaalias.


Olga Kreiter

26.08.1997
Olga Kreiter alustas klaveriõpinguid Viimsi muusikakoolis Marju Mägi käe all. Õpingud jätkusid G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis Piret Väinmaa klaveriklassis. 2017. aastast õpib ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias vanemlektor Sten Lassmanni juhendusel. Õppeaastal 2019/2020 täiendab ennast prof Axel Gremmelspacheri juhendusel Frankfurdi Muusika- ja Etenduskunstide kõrgkoolis. Olga on osalenud paljude kuulsate pianistide, sh M. Martšenko, H. Nahkur, L. Väinmaa, V. Novikov jt meistriklassides. Olga on osalenud rahvusvahelistel festivalidel Eestis ja Austrias solisti- ja kammermuusikuna ning on võtnud osa mitmest kodumaisest konkursist: 2009. aastal Loode-Eesti muusikakoolide klaveriõpilaste konkurss
– II koht; 2017. ja 2018. aastal In Corpore kammermuusika konkurss-festival – finalist; vabariiklik koolidevaheline noorte pianistide konkurss – diplomand. Olga on esinenud G. Otsa Muusikakooli sümfooniaorkestriga Estonia kontserdisaalis ning koos Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia barokkansambliga.


Johan-Eerik Kõlar

07.04.1994
Johan-Eerik Kõlar õppis aastatel 2001–2013 Vanalinna Hariduskolleegiumi muusikakoolis õpetaja Karin Sussi juures ning võttis 2007. aastast lisaks konsultatsioone prof Ivari Iljalt. Aastatel 2014–2017 õppis Johan-Eerik prof Ivari Ilja klaveriklassis Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, kus ta aastast 2017 jätkas Mihkel Polli juures. Õppeaastal 2018/2019 täiendas ta end Budapesti Liszti-nimelises muusikaakadeemias prof Dávid Bálli klaveriklassis. Johan- Eerik Kõlar on osalenud mitmetel konkurssidel. Tema olulisemad saavutused on: 8. rahvusvaheline Adilia Alieva nimeline klaverikonkurss Prantsusmaal 2012 – poolfinalisti diplom; Eesti muusikakoolide vaheline konkurss Tallinnas 2013 – laureaaditiitel; Professor Heljo Sepa nimeline pianistide konkurss Tallinnas 2018 – II koht; Lied-duo konkurss Tallinnas 2018 – I koht.



Matleena Lauha

09.06.1997
Matleena Lauha omandas bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias 2019. aastal ning jätkab praegu õpinguid magistrantuuris, kus teda juhendab Age Juurikas. Matleena on õppinud Espoo Muusikainstituudis Carlos Jurise juures ning eelnevalt Maj-Britt Thesleffi ja Hui-Ying Liu-Tawastsjerna käe all. Matleena on aktiivne meistrikursustel osaleja ning esineb nii soolopianistina kui ka kammeransamblites.



Seokyeon Lee

22.07.1980
Seokyeon Lee on õppinud Lõuna-Korea riiklikus ülikoolis. Pärast bakalaureusekraadi omandamist jätkas ta magistriõpinguid Ulsani Muusikaülikoolis Tong-il Hani juhendusel. Lee on saavutanud auhinnalisi kohti klaverikonkurssidel, hetkel õpib Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppes prof Toivo Nahkuri klaveriklassis.







Tähe-Lee Liiv

11.11.2003
Tähe-Lee Liiv alustas klaveriõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis Maigi Pakri klassis. Käesoleval ajal õpib Marrit Gerretz-Traksmanni ja prof Ivari Ilja klassis, alates 2018. aastast ka Sibeliuse Akadeemias H.-Y. Tawaststjerna klassis. Tähe-Lee saavutuste hulka kuuluvad III koht konkursil Noor Muusik 2017. aastal; I koht klaverikonkursil San Donà di Piaves Itaalias, I koht I M. Saare nim pianistide konkursil ja II koht konkursil “Virtuosi per musica” Usti Nad Labemis 2018. aastal; I koht Theodor Leschetizky nim konkursil New Yorgis ja Fano peapreemia festivalil Venice Music Masters 2019. aastal. Tähe-Lee on soleerinud Pärnu Linnaorkestriga, Chioggia ja Alion Baltic sümfooniaorkestritega, Virumaa Kammerorkestriga. 2019 kevadel debüteeris ta New Yorgis Merkin Hallis New York Camerata orkestriga. 2019. aastal oli ta kutsutud esinema Mänttä Music Festivalile Soomes ja Concertino Praga festivalile Tšehhis. Ta on osalenud V. Ovchinnikovi, D. Bashkirovi, P. Paleczny, A. Valdma, G. Scotti, P. Nersessiani jt meistriklassides ning osaleb regulaarselt K. Bogino meistriklassis.



Ilana Lode

01.07.1992
Ilana Lode on õppinud professor Jānis Maļeckise käe all Jāzeps Vītolsi nimelises Läti Muusikaakadeemias. Pärast bakalaureusekraadi omandamist jätkas ta õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, spetsialiseerudes professor Ivari Ilja juhendusel sooloklaverimängule ning hiljem professor Helin Kapteni käe all vokaalkammermuusikale. Käesoleval ajal on Ilana doktoritudeng. Ta on osalenud riiklikel ja rahvusvahelistel konkurssidel Prantsusmaal, Eestis, Leedus ja Lätis. Ta on esinenud koos Sinfonia Concertante orkestriga A. Vecumnieksi juhatamisel, DD orkestriga J. Liepinši juhatusel ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia sümfooniaorkestriga Olari Eltsi juhatamisel. Ta on osalenud A. Osokinsi, D. Ketleri, A. Kobrini ja paljude teiste tuntud artistide meistriklassides.


Evita Lohu

27.02.1997
Evita Lohu alustas klaveriõpinguid Kehtna Kunstide Koolis Hele Saarse juures ja jätkas Tallinna Muusikakeskkoolis Kersti Sumera juhendusel. Hetkel õpib Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Mihkel Polli klaveriklassis. Õppeaastal 2018/19 täiendas end Erasmus+ programmi vahetusüliõpilasena Weimari Franz Liszti nim Muusikakõrgkoolis prof Grigory Gruzmani klaveriklassis. Ta on osa võtnud Ivari Ilja, Gintaras Januševiciuse, Peep Lassmanni, Harald Ossbergeri, Niklas Pokki, Irina Zahharenkova, Andrius Zlabyse jpt meistriklassidest. Ta on Poolas toimunud I Krystian Tkaczewski nimelise pianistide konkursi laureaat ning saanud kolm aastat järjest preemia vabariiklikul koolidevahelisel pianistide konkursil. Evita on esinenud olulisemates kontserdisaalides mitmel pool üle Eesti, samuti Lätis, Leedus, Poolas ja Saksamaal. 2016. aasta märtsis tegi ta oma orkestridebüüdi Riias noorte sümfooniaorkestriga. Ta on soleerinud ka Tallinna Muusikakeskkooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia sümfooniaorkestritega



Maria Magdik
29.01.1996
Maria Magdik alustas muusikaõpinguid Narva muusikakoolis Liina Jarovaja klaveriklassis. 2015. aastal lõpetas ta Tallinna Muusikakeskkooli klaveri erialal Martti Raide juhendusel. Samal aastal jätkas Maria haridusteed Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias professor Peep Lassmanni käe all, kus 2018. aastal omandas bakalaureusekraadi ning astus edasi magistriõppesse. Maria on osalenud mitmetel meistrikursustel, näiteks Jekaterina Murina, Paulo Pacheco, Jelena Semišina, Selin Sekeranberi, Yudum Çetineri, Olga Hassanoglu, Aleksander Kobrini, Evan Rothsteini, Alison Smithi, Edward Coheni, Peeter Laulu, Mira Martšenko juhendusel. Maria on edukalt esinenud mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel nii Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Venemaal kui ka Itaalias. Viimased neist: 2019. aastal Lied-Duo konkurss Tallinnas – I preemia; 2018. aastal Professor Heljo Sepa nimeline konkurss Tallinnas – diplom. Maria on pälvinud Helmi Valtmanni ja Rotalia Foundation stipendiumi.



Piret Mikalai

18.08.1997
Piret Mikalai alustas klaveriõpinguid 2004. aastal Tallinna Muusikakeskkoolis Ira Flossi klaveriklassis. Alates 2016. aastast õpib ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, juhendajateks prof Peep Lassmann ja Mihkel Poll. Käesoleval õppeaastal täiendab ta end Salzburgis Mozarteumi ülikoolis Georg Steinschadeni juhendusel. Piret on saavutanud II preemia (2012) ning I preemia (2013) vabariiklikul noorte pianistide konkursil „Eesti kõla“; diplomi V rahvusvahelisel pianistide konkursil „Noor virtuoos“ Riias (2013); Eesti Klaveriõpetajate Ühingu preemia VIII Eesti pianistide konkursil (2014); aastatel 2014, 2015 ja 2016 laureaaditiitlid Eesti keskastme muusikakoolide vahelisel konkursil; finalistidiplomi Riia rahvusvahelisel noorte pianistide konkursil (2016); Lilian Semperi stipendiumi (2018); I koha Steini nimelisel pianistide konkursil (2019). Piret on osa võtnud Ivari Ilja, Igor Cognolato, Harald Ossbergeri, Pier Francesco Forlenza, Karl-Andreas Kolly, Alexander Kobrini, Mira Martšenko jt meistrikursustest.



Marite Männi

18.11.1995
Marite Männi klaveriõpingud algasid 2003. aastal Tallinna Muusikakeskkoolis Reet Ruubeli ning hiljem Jekaterina Rostovtseva juhendusel. Pärast Tallinna Muusikakeskkooli aastal 2015 alustas õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, mille lõpetas bakalaureusekraadiga prof Peep Lassmanni klaveriklassis. 2018–2019 täiendas Marite end Frankfurdi Muusika- ja Etenduskunstide kõrgkoolis Erasmuse programmi vahetusüliõpilasena. 2019 alustas magistriõpinguid samas koolis sooloklaveri interpretatsiooni erialal prof Alexej Gorlatchi klaveriklassis. Marite on esinenud nii soolo-, kammermuusiku kui ka Lied-duoga Eestis, Soomes, Leedus ning Prantsusmaal. Ta on esinenud Tallinna Muusikakeskkooli Sümfooniaorkestris ning Vaasa Linnaorkestris. Aastal 2013 pälvis ta diplomi konkursil Gradus ad Parnassum. End täiendanud on ta prof Alexander Garberi, prof Alexander Kobrini, prof Vasily Lobanovi, prof Alexej Gorlatchi, Sophia Rahmani ja Andres Kaljuste meistriklassides.



Karl Johan Nutt

06.02.2000
Karl Johan Nutt alustas klaveriõpinguid 6-aastaselt Tallinna Muusikakeskkoolis õpetaja Anne Sarrapi juhendusel, 2013. aastast õpib ka prof Ivari Ilja käe all. Praegu õpib ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Ivari Ilja klaveriklassis. Karl Johan on edukalt osalenud mitmetel vabariiklikel noorte pianistide konkurssidel ja rahvusvahelistel konkurssidel. 2018. aastal pälvis ta I koha ja eripreemia klassikalise suurvormi parima esituse eest VII noorte pianistide konkursil “Eesti kõla”; 2019. aastal II koha koolidevahelisel pianistide konkursil. Viimaste aastate olulisemate tunnustuste sekka kuuluvad ka finalistidiplom ning Poola Vabariigi suursaadiku eripreemia XI rahvusvahelisel Chopini konkursil Narvas (2016); Eesti Klaveriõpetajate Ühingu eripreemia III Tallinna rahvusvahelisel pianistide konkursil (2016); III koht Madonas Janis Norvilsi nimelisel rahvusvahelisel pianistide konkursil (2017). Ta on esinenud Tallinna Muusikakeskkooli, Narva linna ja Madona sümfooniaorkestritega.



Priidik Purga

20.01.1993
Priidik Purga alustas klaveriõpinguid 2001. aastal Kehtna Kunstide Koolis õpetaja Hele Saarse juures. 2008. aastal jätkas Tallinna Muusikakeskkoolis Kersti Sumera klaveriklassis. Aastatel 2012–2015 õppis klaveri erialal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Lauri Väinmaa juhendusel.






Liliane Reiljan

17.05.1994
Liliane Reiljan alustas klaveriõpinguid 2004. aastal Kehtna Kunstide Koolis õpetaja Hele Saarse juures. Aastatel 2011–2015 õppis ta Tallinna Muusikakeskkoolis Kersti Sumera ja prof Ivari Ilja juhendusel. 2019 kevadel omandas bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Irina Zahharenkova ja Marko Martini käe all. 2017 aastal õppis Helsingis Sibeliuse Akadeemias Hui-Ying Liu-Tawaststjerna klassis. Sellest sügisest jätkuvad magistriõpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning Felix Mendelssohn Bartholdy nimelises Muusika- ja Teatrikõrgkoolis Leipzigis, kus tema õpetajaks on prof Jacques Ammon. Lisaks õpib ka klavessiini. Liliane on täiendanud end Reid Smithi, Antonina Dragani, Peeter Laulu, Vjatšeslav Novikovi, Yukio Yokoyama, P. F. Forlenza, Hyung-ki Joo, Jens Harald Bratlie, Geoffrey Burlesoni, Michael Lippi, Paolo Pacheco jt meistriklassides. Liliane on osalenud vabariiklikel ja rahvusvahelistel konkurssidel ning on esinenud koos Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkestriga.


Mantas Šernius

29.10.1994
Mantas Šernius alustas klaveriõpinguid 2001. aastal Druskininkai muusikakoolis Leedus, kus tema õpetaja oli Natalia Sokolenko. Viieteistaastasena kolis Mantas Kaunasesse, kus õppis edasi Birute Kumpikiene käe all. Pärast kooli lõpetamist jätkas ta õpinguid Šotimaa Kuninglikus Konservatooriumis professor Fali Pavri juhendusel ning alates 2015. aastast on Mantas olnud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias professor Ivari Ilja õpilane, töötades ka magistrikraadi omandamise suunas kammermuusika alal, milles teda juhendab professor Marje Lohuaru. Mantas on kogunud auhindu mitmetelt rahvusvahelistelt pianistide konkurssidelt, sh konkurss Music Without Limits (Leedu, 2005) – peaauhind, rahvusvaheline pianistide konkurss Kaunas Sonorum (Leedu, 2011) – II koht, Euroopa muusikakonkurss Citta di Moncalieri (Itaalia, 2012) – I koht, rahvusvaheline muusikakonkurss eMuse (Kreeka, 2018) – I koht, rahvusvaheline P. I. Tšaikovski mälestuskonkurss pianistidele (Hiina, 2019) – I koht.



Sven-Sander Šestakov

11.05.1997
Sven-Sander Š1estakov alustas klaveriõpinguid viieaastaselt Tartu I muusikakoolis õpetaja Anne-Lii Mändmetsa juures. Edasi õppis ta Tartu Heino Elleri nim Muusikakoolis kõigepealt Kadri Leivategija, hiljem Jaan Kapi juhendusel. Sven-Sander on edukalt osalenud nii vabariiklikel kui ka rahvusvahelistel konkurssidel. Auhinnalised kohad on tulnud vabariiklikelt koolidevahelistelt pianistide konkurssidelt aastatel 2014– 2017: laureaat ja eripreemia; II koht, II koht, I koht. 2014. aastal III Stockholmi rahvusvahelisel muusikakonkursil saavutas ta III koha ning 2015. aastal saavutas XIII Padova rahvusvahelisel muusikakonkursil Itaalias klaveriduos koos Gerda Klemmiga III preemia. 2016. aasta VIII Eesti Noorte Pianistide Konkursil pälvis II koha. Sven-Sander esines 2016. ja 2018. aastal Tallinna Klaverifestivalil noorte pianistide galakontserdil ning 2019. aastal MustonenFestil Tel Avivis koos Tel Aviv Soloists ansambliga. Sven-Sander osales 2018. aastal Eesti Televisiooni saates “Klassikatähed”.


Karolina Žukova

15.06.1995
Karolina Žukova alustas klaveriõpinguid 5-aastaselt. 2002. aastal astus ta Tallinna Muusikakeskkooli Ira Flossi klaveriklassi, mille lõpetas 2014. aasta suvel. Sama aasta sügisel alustas ta õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias vanemlektor Sten Lassmanni juhendusel. Õppeaastal 2017/2018 täiendas ta end Frankfurdis Muusika- ja Esituskunstide kõrgkoolis prof Alexej Gorlatchi klaveriklassis ning alates 2019 sügisest õpib ta samas kõrgkoolis klaverikammermuusika erialal prof Angelika Merkle klassis. Karolina on pälvinud nii soolo- kui ka kammermuusikuna diplomandi ning laureaadi tiitleid. Näiteks pälvis ta laureaaditiitli I Eesti klaverikammeransamblite konkursil, Riia rahvusvahelisel kammeransamblite konkursil, diplomandi tiitli Vainiunase rahvusvahelisel kammeransamblite konkursil. Karolina on esinenud Norras, Šveitsis, Rootsis, Inglismaal, Saksamaal, Leedus, Lätis ning mitmetes Eesti linnades nii soolopianistina kui ka kammeransamblistina.


Lea Valiulina

17.07.1995
Lea Valiulina alustas klaveriõpinguid Narva Kreenholmi Muusikakoolis õpetajate Olga Zrjanina ja Riina Vohta juures. Lisaks klaverile õppis ta ka orelit, võttes tunde Tuuliki Jürjo käest. Järgnesid õpingud Georg Otsa nim Tallinna Muusikakoolis Ülle Sisa ja Ralf Taali juhendusel. Seejärel astus Lea Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse prof Ivari Ilja klaveriklassi ning aasta hiljem läks vahetusüliõpilaseks Londonisse Guildhalli Muusika- ja Draamakooli, kus tema õpetajaks oli Joan Havill. 2018. aasta kevadel omandas Lea prof Peep Lassmanni juhendusel EMTAs bakalaureusekraadi. Sama aasta sügisel oli tal võimalus täiendada end Peterburi Konservatooriumis. Hetkel jätkab Lea õpinguid EMTA magistrantuuris prof Lassmanni käe all. Lea on esinenud nii solisti kui ka kammermuusikuna koos viiuldaja Ann Meeta Teppo ja tšellist Ruslan Petroviga arvukatel kontsertidel ja festivalidel ning võtnud osa konkurssidest ja meistrikursustest Eestis, Venemaal, Lätis, Soomes, Saksamaal, Itaalias ja Inglismaal.


Elle-Riin Volmer

10.09.1992
Elle-Riin Volmer alustas tõsisemaid klaveriõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis Marju Rootsi juhendusel. 2009. aastast õppis ta paralleelselt prof Ivari Ilja käe all, kelle klaveriklassis ta jätkas bakalaureuseõpingutega Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Magistrikraadi omandas Elle-Riin Aarhusi Kuninglikus Muusikaakadeemias Søren Rastogi ja Martin Lysholm Jepseni õpetusel. Praegu täiendab ta end sama akadeemia solistiklassis. 2015. aastal pälvis Elle-Riin Lilian Semperi nimelise stipendiumi. Ta on osalenud konkurssidel ja festivalidel nii Eestis kui ka välismaal. Elle-Riin on tegev kammermuusikuna ning on esinenud ka solistina Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Pärnu Linnaorkestri ja Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkestri ees dirigentide Arvo Volmeri, Risto Joosti ja Jüri Alperteni juhatusel.



Bohyun Yun

08.02.1999
Bohyun Yun on kolmanda aasta bakalaureuseõppe üliõpilane Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Yun õpib klaveri erialal Kai Ratassepa käe all.
EMTA 2019